Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek az emberek ezekben...

Milyenek az emberek ezekben az országokban? (lent)

Figyelt kérdés

Legfőképp az érdekelne,hogy

-milyenek a férfiak/nők? (hogy néznek ki, milyen természetüek)

-szeretik-e a magyarokat?

-hogyan viszonyulnak a turistákhoz?

Ezekben az országokban : Spanyolország, Németország, Anglia, Franciaország, Olaszország, Hollandia, Norvégia, Ukrajna, Szerbia, Oroszország, Belgium, Kína, Svédország, Görögország, Törökország, Finnország


2013. aug. 20. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Jartam par orszagban az emlitettek kozul,azokrol tudok par szot mondani Neked :

Spanyolorszag : Eleg furcsa emberek, nagyon temperamentumosak, neha mar tulsagosan is. En azt szurtem le, hogy a turistakkal baratsagosak, de vannak olyan nemzetek, akiket nem kedvelnek, ide tartozunk mi is. Nekem nem voltak szimpik.

Nemetorszag : A nemetek nagyon cuki emberek, a pasik iszonyatosan jokepuek es nagyon jofejek, sok fiatal sraccal beszelgettem, mikor ott jartam, mind nagyon jofejek voltak. A nok nem annyira szepek, de ok is kedvesek. Nagyon vendegszeretoek es minden orszag embereivel nagyon kedvesek, en ugy lattam minket kifejezetten birnak. :) Szoval en imadtam oket.

Anglia : Ok elegge hideg es zarkozott embereknek tuntek, nem nagyon nyilnak meg masoknak, persze ha megismered oket, lehet hogy masok, de kivulrol nem feltetlen ez jon le. Se a nok, sem a ferfiak nem valami szepek. A turistakkal normalisak, szerintem senkit sem utalnak. A kajaik viszont szornyuek :D

Franciaorszag : A franciak jofejek, bar a nok nem tul szimpik, nem is szepek, es elegge bekepzeltek. A fiuk viszont nagyon kedvesek, jol neznek ki, joba is lettem egy francia fiuval, akivel a mai napig rengeteget beszelek, o is azt mondta, hogy nem szereti a francia lanyokat, szerinte a magyar lanyok a legszebbek :). A turistakkal nagyon kedvesek, vendegszeretoek, a kajak nagyon finomak, az orszag pedig gyonyoru.

2013. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Folytatom :D

Olaszorszag : Nagyon klassz hely, jofejek az emberek is

a kajak istenifinomak, a nok szepek, a pasik jokepuek, bar egy tanacs, ha lany vagy : sose kezdj olasz pasival! Imadjak a magyar noket, de csak szexre kellesz nekik! Tapasztalat!

Hollandia : Helyes pasik, szep nok, kedves emberek, szeretik a magyarokat, Amszterdam szep. Roviden ennyi.

Norvégia : Eleg szelsoseges orszag, mar ami az embereket illeti, a kozertbol johogynem kidobott minket az elado, mert szovatettem, hogy kokemeny a kifli, ehhez kepest a pub-ban orakig beszelgettem a csapos sraccal, o iszonyatosan cuki volt :) Az orszag maga nagyon szep, bar az arak eleg huzosak. De osszessegeben jo hely.

Ukrajna : Szerintem jofejek az ukranok, a nok nem szepek, a pasik kozott viszont lehet talalni helyeseket. Van is egy baratom, aki felig ukran, na o peldaul nagyon szexi :D Az orszag gyonyoru, foleg Kijev.

Oroszorszag : A nok nagyon szepek, mindig festik magukat :) A sracok nem annyira, elvetve lehet talalni 1-2-ot, de inkabb a fiatalok kozott. Szep orszag csak nagyon draga, es nem annyira vendegszeretoek.

Svedorszag : Imadom oket, nagyon kedvesek, a csajok szepek, a pasik helyesek, nagyon sok sved baratom lett egy het alatt, veluk ma is zartom a kapcsolatot, csodalatos az orszaguk, az etelek isteniek, aaa imadom :))

Gorogorszag : Csodalatos festoi szepsegu orszag, iszonyatos aranyos emberek, mindenkit imadnak, aki odamegy az orszagjukba, nagyon vendegszeretoek, a kajak szuperek, csupa jot tudok mondani :)

Finnorszag : NAGYON tunderi emberek, imadjak a magyarokat, imadnak inni(:D) kedvesek a turistakkal, ja es nagyon szokek :)))

A tobbi orszagrol sajnos nem tudok nyilatkozni, azokban meg nem jartam. Ja es termeszetesen ez a sajat velemenyem, nem biztos, hogy tenyleg igy van, en igy lattam. 19/L

2013. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2:

Ausztriában nem jártál véletlenül? Ott szeretnék élni a közeljövőben és érdekelne, hogy mire számíthatok.


Németországgal egyet értek. Én is jártam ott és szerettek az ottaniak, nem nagyon beszéltem akkor még a nyelvet, de nagyon rendesek voltak velem.

2013. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 : Rengetegszer jartam Ausztriaban, a jelenlegi baratom felig osztrak, igy sokat jarunk at :) En azt tapasztaltam,hogy nem sokban ter el Magyarorszagtol, a benzin tuti olcsobb, de nagyjabol hasonloak az arak.(legalabbis Becsben, nem tudom, Te hova keszulsz) A politikai helyzetrol nem sokat tudok, bar ketlem, hogy van annal rosszabb, ami most nalunk megy. :D Az emberek sokkal turelmesebbek es nyugodtabbak, mondjuk sokkal zarkozottabbak is. Ha valami meg erdejel, irj privit nyugodtan.
2013. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A hercegnönek köszönöm :)

Aki tud hasonlókat a többi országról, irjatok!!

2013. aug. 20. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!