Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg fog ez változni?

Meg fog ez változni?

Figyelt kérdés
Kb fél éve még olyan voltam,hogy nagyon könnyen tudtam nevetni bármin.Könnyen el tudtam hülyülni,volt mindig életkedvem.Vagy ha elhatároztam,hogy kedves leszek,az is voltam..most viszont a nap 60%-ban kedvtelen vagyok..a többiben alszok..vagy nagyon ritka,amikor olyan vagyok mint rég..úgy kell erőt vennem magamon,h tudjam tettetni,hogy boldog vagyok.Mit tegyek ez ellen?Lehetek olyan mint rég? 17L
2013. aug. 18. 21:04
 1/2 anonim válasza:
Talán valami nagy trauma vagy csalódás ért! Fiatal vagy még ez természetesen meg fog változni. Velem is volt már ilyen,de mégis belekeveredtem egy jo társaságba ami felüdülés volt és bár akkor nem tiszteltem eléggé mit is kaptam most már rájöttem mennyi mindent köszönhetek a múltamnak.Ha erőt veszel magadon nem kell tettetned hogy boldog vagy egyszerűen csak sarkald magad arra hogy a pozitív dolgokat lásd.És egy idő múlva beköltözik az életedbe.(:
2013. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen,volt trauma..de fél év alatt csak javulhatott volna valamit a helyzet..nem akarok örökre ilyen maradni
2013. aug. 20. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!