Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted változni kell, hogy...

Szerinted változni kell, hogy megkapj valakit az életben?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan barátnőt, akivel nem azonos sem az ízlésünk se az életünk

Én tudnék változni ha kéne, viszont akkor belül magamat csapom be, hiába a külvilág azt látja hogy boldog vagyok, de nem adnám önmagam

Ér ennyit egy lány?


2013. júl. 22. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér ennyit.
2013. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy lány csak úgy tudna szeretni, ha más lennél, mint aki vagy, nem éri megváltozni miatta... tapasztalat...
2013. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Attól függetlenül, hogy nem azonos az ízlésetek, és az életetek se hasonlít, még lehet köztetek valami, ha kölcsönösen szeretitek egymást. Ha ez nincs meg, mindegy, mennyire hasonlóak vagytok, felejtős az ügy.

Egy párkapcsolatba én bele se vágnék úgy, hogy nem érzem igazából jól magam.



Ha viszont arról van szó, hogy a viselkedésed, túlsúlyod, vagy az önbizalomhiányod miatt kéne megváltoznod, akkor ugorj neki. Ez most nem neked, hanem a kopaszodó, túlsúlyos, negatív gnómoknak szólt, akik nem tudnak mit kezdeni magukkal, itt bsszák el mások napját az örökös pesszimista hozzáállásukkal.

2013. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van nem is egy film, ami erről szól. Szerintem az egyik legjobban sikerült a Csúf igazság. Ha nem láttad még, akkor nézd meg, levonhatod a megfelelő tanulságot. De különben megválaszoltad a saját kérdésed...

Viszont, változni időnként szükséges, mert az élet velejárója. De azt csak magad miatt tedd. Ha másért teszed, mint ahogyan a kérdés is feltételezi, egy olyan 80% esélyű kudarcnak teszed ki magad. A nő úgyis az eredetiségre hajt, kilométerekről kiszúrja, ha kilóg a lóláb.

2013. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!