Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek még lehetek nagyobb?

Szerintetek még lehetek nagyobb?

Figyelt kérdés
Szóval. Én vagyok a 3. legnagyobb a tornasorban. Vagyok 170 centi körül. Már lehet, hogy 1 kicsivel több. Tesóm a legmagasabb a családban. 175 és 180 körül van. Pár centi és utolérem. Osztálytársam sokkal magasabb nálam (Ő a legelső). Szerintetek magasabb leszek mint tesóm? Ha hülye kérdés akkor nyugodtan írjátok meg.

2013. aug. 11. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem hülye a kérdés.hány éves vagy?

ha 8-as akkor még nőni fogsz, ha középiskola vége felé jársz, akkor nem feltétlenül.

2013. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most lettem 8.-os. 13 éves vagyok.
2013. aug. 11. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán nőni fogsz még, az is lehet, hogy lehagyod tesódat, de ezt nem lehet előre megmondani. Én pl. 21 vagyok és anyukám azt mondta, hogy 20 éves korom óta is nőttem még (csak ránézésre mondta, mert a magasságom vagy 5 éve nem volt mérve már :P :D).
2013. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor az jó :)))). Köszi a segítő választ :)))))))
2013. aug. 11. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!