Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok túl "régies"?

Csak én vagyok túl "régies"?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Néha úgy vagyok vele,soha nem találok magamnak megfelelő emberkét.Nem ismerkedni akarok,de félek,bennem van a hiba.

Legtöbbször meglátok egy mai,divatos fiút az utcán,a hányinger keringet. Legszívesebben úgy megcsapkodnám az ilyen rossz b*zikat,akik „beszartam gatyát”,kivágott mellkasú pólót hordanak,beképzelt pofájuk van,jöjjenek már rá,eltévedtek a ruhaboltban meg úgy amblokk az életben. Ezzel nem is lenne baj,de ma már csak ilyen fiúkat látni. :-( Egy lány meg attől értékes,ha van hatalmas melle,amihez push up melltartót vesz fel,egy köldökid kivágott pólóval,miniszoknyával v. p*csagatyával,8 méter magassarkúval. Legyen a lány vaságyastól 40 kg. Nem baj,ha nem művelt,hülye liba is lehet,az a lényeg,legyen könnyen kapható.

Létezik még rendes fiú,aki normálisan néz ki(és itt nem szépségre gondolok),intelligens,és zavarja,ha egy lány villával eszi a levest,és azt hiszi a Dunára,hogy egy tenger??? Van,aki nem csak azt nézi,hogy milyen „jók” a mellei egy lánynak,hanem meglátja benne az értékeket(jó humorú,intelligens,lehet vele beszélgetni) is????

Nem ismerkedés céljából írom,de ha ez így van,akkor lassan beletörődök,hogy egyedül fogok megöregedni.

Amúgy nem érdekelnek a fiúk,vagyis de,csak nem szerelem terén,még egyenlőre.

14/L


2013. aug. 8. 11:48
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

8,Ezt nem értem. Nem a kinézetükkel van főleg gondom,hanem a bazi nagy arcukkal.Az egy másik tészta,hogy undorítóan néznek ki az idióta divatjukkal.

Nem,nem lesz tőle jobb ember,ha normálisan néz ki,de legalább látod,hogy normális. A külső csak tükrözi a személyiségüket,szerintem.

Ez szerintem ugyanolyan,mintha neked azt mondanák,hogy menj oda egy emberhez,aki tiszta szteroid,puska van a kezábe,és bűnöző formája van...

Tudod,a külső nem minden! Attól,hogy nagyságrendileg meg akar ölni(legalábbis ezt szűröd le),még lehet,hogy jó ember...

2013. aug. 8. 14:46
 12/30 anonim ***** válasza:
47%

Én is ilyen vagyok,csak már túl idős.

De azért remélem,hogy még mindkét nemből maradtak ilyenek.

2013. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkit szeretni, de te túlzottan intoleráns vagy. Nem lehet könnyű neked megfelelni.


A homofóbia egy dolog, sajnos manapság egyre általánosabb... Azzal is egyetértek, hogy tényleg nevetségesen néznek ki azok az öltözékek például, amiket ilyen nem éppen nőies és finomkodó módon szidtál. De attól még, hogy nekem nem tetszik, nem szidom vagy köpdösöm őket, mert én sem örülnék, ha mondjuk valaki szóvá tenné, hogy undorítóan öltözködöm.


Alapvetően én:

- intelligens vagyok. bizonyíték: tudományos felkészültséget igénylő munkakörben dolgozom, és az ország egyik legnehezebb egyetemi szakára járok emellett

- lehet velem beszélgetni: a tudományos érdeklődés, műszaki tárgyak kedvelése mellett érdekel és lenyűgöz az irodalom, költészet is, magam is szoktam írni, melyet a nőismerőseim díjaznak is. (A pasik valamiért sokszor undorítónak tartják)

- hagyományosan öltözködöm, ha ezalatt a visszafogott frizurákat, casual nadrágokat és ingeket, illetve visszafogottabb pólókat érted

- érdekel a belső érték, és nem csak a nőkben

- szívesen járok el randikra, nagyon ritkán telik el nap anélkül, hogy a barátnőmmel legalább egy sétára el ne mennénk

- nőkben is az elegánsabb, visszafogottabb stílust kedvelem, és megmozgat bennem valamit, ha a nő intelligens, és meri felvállalni a belső értékeit


Mégis:

- úgy gondolom, hogy egy dekoratív, sokat mutató ruha is lehet izgalmas és vállalható, sőt, amennyiben nem nélkülözi az eleganciát, szerintem egy igazi nő elmaradhatatlan velejárója a szépség és a vonzerő.

- lelombozónak tartom, ha valaki állandóan intoleráns, elégedetlen és gyűlöletes hangulatú, illetve ha lassan ismeri fel, hogy szembe kell néznie bizonyos helyzetekkel

- nem nézek le valakit csak azért, mert nem nyert Nobel-díjat

- Úgy gondolom, ha valaki villával eszi a levest, akkor egye, bánja a fene, hiszen nekem nem árt vele


Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy bár talán az elvárásaid egy részének megfelelnék, nem értek egyet az értékrendeddel. Szerintem nem egészséges, ha egy 14 éves lány ennyi mindenkit utál.


Amiatt pedig ne aggódj, hogy nem találsz magadnak párt, 14 éves vagy, bőven ráérsz meg a magány miatt aggódni. :) Ha még nem érdekelnek a fiúk, akkor pláne fölösleges aggódnod. Ha kicsit tapasztaltabb leszel, akkor rájössz, hogy nem olyan szar hely a világ, mint gondolod, mert rengeteg ember van itt, akivel jól kijöhetsz, és nincs másra szükséged, mint nagyobb fokú toleranciára és nyitottságra. Nem jó a túlzott rugalmasság sem, kell hogy legyen az embernek tartása, de ha valaki olyan, mint az acél, azon egy mélyre látóbb ember meglátja a gyengeséget - esetleg nem csak jó szándékkal.


20/F

2013. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

én se szeretem az ilyeneket. nem is az zavar a jeg jobban hogy úgy néznek ki mint egy rosz b*zi. hanem hogy önteltek és végtelenül buták.

15/f

2013. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

13/érdekes írásod van úgy amúgy fiú létedre,de a következő a dolog:

A kérdésem nem azokra intéztem,akik F-F kapcsolatba vannak,hanem a mai világ elrontott tiniállományáról.

Szó sem volt arról,hogy most a fiúkat szereti,vagy a lányokat.

Nagyon találó volt az egyik kommentelő hozzászólása: Aki díszb*zinak öltözik,az fogadja el,hogy díszb*zinak nézik.

Ebbe annyi igazság van. Nem kényszerítették rá,hogy idiótán öltözzön,akkora legyen a pofája,mint egy elefántnak,és hasonlók.

Nem tudom,te hol élsz,de ma már nem divat a tolerancia.

Megvetik azt,aki művelt,aki kövér,aki sovány,aki csúnya,megvetik,aki nem jár bulizni,akinek fontos,hogy valaki ne villával egye a levest,és hasonlók.

Szerinted akik a 84-es úton keresik a pénzt,azzal mennyire toleránsak??

Semennyire. És igazából meg is érdemlik..ők választották azt az utat.

Nehogy már beletörődjünk,hogy mamár csak "díszb*zikat" találni.NEEE!

Másodszor meg...

egy szóval se mondtam,hogy ne nézzen ki jól! Sőőt. nézzen ki jól.Lehet,hogy én vagyok túl válogatós,de nálam a "Jól néz ki",nem itt kezdődik: [link]

A legtöbb mai lánynál már sajnos igen!

Ne hordja a dédpapája nadrágját,de azért ne is így nézzen ki!

Igaz,néha túl toleráns is vaygok néha,de a te elved alapján,inkább egyedül öregszem meg,mintha egy ilyen megtévedttel.

2013. aug. 12. 12:33
 16/30 anonim ***** válasza:

"Nem tudom,te hol élsz,de ma már nem divat a tolerancia.

Megvetik azt,aki művelt,aki kövér,aki sovány,aki csúnya,megvetik,aki nem jár bulizni,akinek fontos,hogy valaki ne villával egye a levest,és hasonlók. "


Engem még senki sem vettet meg azért, mert nem járok bulizni. Én se vetek meg ilyesmiért senkit.


"Szerinted akik a 84-es úton keresik a pénzt,azzal mennyire toleránsak??

Semennyire. És igazából meg is érdemlik..ők választották azt az utat. "


Te csak 14 éves vagy... Sokat kell még tanulnod, tapasztalnod. Nem szívesen mondok ilyet, mert nem nézek le senkit csak azért, mert fiatal, de amíg nem kell magadért felelősséget vállalni, és nem ismered sem az embereket, sem pedig saját magad, addig szerintem óvatosan tegyél ilyen kijelentéseket.


"Nehogy már beletörődjünk,hogy mamár csak "díszb*zikat" találni.NEEE! "


Ki mondta, hogy bele kell törődni bármibe is? Arról nem a másik tehet, hogy te szerinted genetikailag/kulturálisan alább valók. Én csak annyit mondok, hogy lógj/barátkozz azzal, akit kedvelni tudsz, el tudsz fogadni, a többiekkel meg ne foglalkozz. Erre szokták azt mondani, hogy ízlések, és pofonok. Ne akard az élet bírósága elé vinni, hogy miért nem olyan minden pasi, amilyennek te kívánod őket, mert ez az Ő számukra elég megszégyenítő lehet. Te sem szeretnéd, ha megszégyenítenének, gondolom.


"a te elved alapján,inkább egyedül öregszem meg,mintha egy ilyen megtévedttel."

Ez alatt engem értesz?!

2013. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Sokszor megteszik,hidd el!Mindenkit zavar,hogy dagadt disznó vagyok,zavar,hogy szeretek tanulni úgymond,piszkálnak,mert vannak céljaim,és nem közmunkás akarok lenni.

Szóval tudom,hogy milyen,ha ítélkeznek rólad!

84-es mondattal nem bántani akartam senkit,de legtöbben nem kényszerülnek,hanem mennek.

Ha te azt mondod,hogy "nincs más lehetőségük",akkor azzal magadnak hazudsz,de szerintem ezzel te is tisztában vagy.

Mondtam én egy szóval is,hogy meg akarom változtatni a földet?? Nem! Csak megkérdeztem,hogy tényleg ilyen elnyomóan sokan vannak a db-k,mint a számomra normális egyedek??

Ha velem megtehetik,hogy napi 3x 10 ember végig gázol rajtam,és már baromira fáj,én miért ne jelenthetnék ki valamit???

2013. aug. 12. 13:09
 18/30 A kérdező kommentje:
Utsó kérdésed: Nem,nem rád értettem.
2013. aug. 12. 13:10
 19/30 anonim ***** válasza:

teljesen igaz az a meglátás, hogy a fiúk későn érnek... ez így igaz

én például nem a korombeli fiúkkal jövök ki jól, hanem az egy picivel idősebbekkel (most itt ne értsetek félre nem a felnőttekről beszélek,hanem olyan 25 alatt) ez akár barátság, ismerkedés, haverkodás vagy akár szerelmi dolog...(mondjuk nekem úgy barátom még nem volt, nem voltam szerelmes) az idősebbek talán már jobban értékelik a dolgokat, érettebbek (persze vannak kivételek) :) 16/L

2013. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Neked van igazad, kedves kérdező. :)


'Nem kell mindenkit szeretni, de te túlzottan intoleráns vagy. Nem lehet könnyű neked megfelelni.'

Állításaiban olyanokat hozott fel példának, akik objektíven ítélve is homoszexuális és k..vás stílusok jegyeit hordozzák magukon a saját választásukból a társadalmi elvárásoknak és a médiának megfelelően. Tolerálni az olyan dolgokat illik, amiről az egyén nem tehet, hogy így alakult, megváltoztatni nem tudja. Ebbe beletartozik az ízlés is. Ha valaki szándékosan hülyén öltözködik, mert genetikai hajlama van rá, akkor azt illik tolerálni, ha ezzel másra nincs negatív hatással. Akik úgy öltözködnek, mint ahogy a kérdező deklarálta, azoknak ez nem a velük született hajlama, hanem a társadalmi nevelés hatása, szóval ezt nem kell tolerálni, főleg, hogy ők ráadásul másokra is negatív hatással vannak, mivel piszkálják az olyanokat, akik nem olyan elcseszettek, mint ők. Ráadásul olyan értékrendet közvetítenek mások felé, hogy az intelligencia az szégyen, az alkohol, drog, meg az ilyenek a menők. Tehát a kérdező egyáltalán nem túl intoleráns, nem mondtál igazat. Jogosan várja el, hogy ne torzuljon el a felnövekvő generáció értékrendje, gondolatvilága olyanná, amely objektíven tekintve is helytelen, destruktív hatású.


'A homofóbia egy dolog, sajnos manapság egyre általánosabb...'

Ha ilyen intelligensnek tartod magad, akkor minek írsz ilyeneket... Na és mégis miért szorul szerinted egyre több ember keze ökölbe, amikor szóba jönnek a homokosok? Eddig nem véletlenül nem gyűlölték őket annyira. Ma sem érdekelné a kutyát sem, hogy valami homoszexuális, ha nem akarnák ezt fennhangon hirdetni, ami viszont visszataszító. Aki a homofób embereket utálja, az szintén intoleráns, mert nem fogadja el a másik véleményét.


'úgy gondolom, hogy egy dekoratív, sokat mutató ruha is lehet izgalmas és vállalható'

Lehet, igen, de a kérdező egyáltalán nem az ilyen stílusú ruhákra gondolt, így meg teljesen irreleváns ez az állítás a kérdés szempontjából.


'Szerintem nem egészséges, ha egy 14 éves lány ennyi mindenkit utál.'

Egyáltalán nincs abban semmi egészségtelen, hogy a helytelen értékrenddel, gondolatvilággal bíró, másokra káros hatású embereket utálja. Megvédi önmagát. Ostoba az, aki ilyen emberekkel inkább még barátkozna...


'Ha kicsit tapasztaltabb leszel, akkor rájössz, hogy nem olyan szar hely a világ...'

Lol. Te a fenéről beszélsz? Ha tapasztaltabb lesz, akkor megy el az élettől még jobban a kedve. Amikor a napjai a folyamatos stresszben fognak eltelni, a munkahelyén amikor jópofiznia kell az emberekkel, akiket legszívesebben felakasztana, amikor még jobban megemelik valaminek az árát, a közüzemi szolgáltatások díját, amikor legszívesebben elmenne valahova, hogy jól érezze magát, de vagy nincs rá ideje a munkahelye miatt, vagy amikor végre jön a hétvége, akkor meg olyan kimerült a stressz és a munka miatt, hogy nincs ereje sehova menni. Vagy hogy egyáltalán meddig lesz munkahelye. És majd amikor megy haza, és azon gondolkodik, hogy ez nem élet...


Jah, igen, rengeteg ember van a világon, akivel jól kijöhetsz. Csakhogy az emberek többsége nem azért fogja keresni a társaságodat, mert milyen jó arc vagy. Hanem önérdekből. Nagyon kevés igaz barátod lesz, akik nem ezért. Elég hacsak arra gondolsz, hogy az iskolában odajön hozzád valaki mosolyogva, hogy Te olyan kedves vagy, nem adnád oda a házi feladatodat, hogy lemásoljam?


'Te csak 14 éves vagy... Sokat kell még tanulnod, tapasztalnod.'

Igen, de jól tudja, hogy az lesz k..va, aki azt választotta (vagy akit elrabolnak, és erre kényszerítenek vagy nem engedték tanulni gyerekkorában). Ha valaki eldobja magától a lehetőséget, hogy tanuljon, az megérdemli, hogy így végezze. Mégpedig a lotyók többsége nem azért lett az, mert a szülei nem engedték tanulni...


Szóval fel a fejjel, kedves kérdező! :) A pár évvel idősebb korosztály között keresgélj. :)

2013. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!