Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok túl "régies"?

Csak én vagyok túl "régies"?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Néha úgy vagyok vele,soha nem találok magamnak megfelelő emberkét.Nem ismerkedni akarok,de félek,bennem van a hiba.

Legtöbbször meglátok egy mai,divatos fiút az utcán,a hányinger keringet. Legszívesebben úgy megcsapkodnám az ilyen rossz b*zikat,akik „beszartam gatyát”,kivágott mellkasú pólót hordanak,beképzelt pofájuk van,jöjjenek már rá,eltévedtek a ruhaboltban meg úgy amblokk az életben. Ezzel nem is lenne baj,de ma már csak ilyen fiúkat látni. :-( Egy lány meg attől értékes,ha van hatalmas melle,amihez push up melltartót vesz fel,egy köldökid kivágott pólóval,miniszoknyával v. p*csagatyával,8 méter magassarkúval. Legyen a lány vaságyastól 40 kg. Nem baj,ha nem művelt,hülye liba is lehet,az a lényeg,legyen könnyen kapható.

Létezik még rendes fiú,aki normálisan néz ki(és itt nem szépségre gondolok),intelligens,és zavarja,ha egy lány villával eszi a levest,és azt hiszi a Dunára,hogy egy tenger??? Van,aki nem csak azt nézi,hogy milyen „jók” a mellei egy lánynak,hanem meglátja benne az értékeket(jó humorú,intelligens,lehet vele beszélgetni) is????

Nem ismerkedés céljából írom,de ha ez így van,akkor lassan beletörődök,hogy egyedül fogok megöregedni.

Amúgy nem érdekelnek a fiúk,vagyis de,csak nem szerelem terén,még egyenlőre.

14/L


2013. aug. 8. 11:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

Hát nagyon remélem, hogy vannak, és nem csak ezek a hülyék maradtak nekünk.

13L

2013. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy vannak manapság még értelmes fiatalok is, csak egyrészt kisebbségben vannak, másrészt nem olyan feltűnőek, mint az általad említett típus, így kevésbé "láthatóak".

Valamivel érettebben gondolkodsz a korodnál, ez jó. Egy idő után a többségnek benő a feje lágya, a te korosztályodban sajnos jelenleg több az üres fejű divatmajom, mint a gondolkodó ember. Régies vagy, de a szó pozitív értelmében. Maradj is ilyen! Fogsz találni hozzád hasonlókat, csak keresni kell, mert nem teremnek manapság értelmes emberek minden fán (sajnos).


27/N

2013. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Olyan jó ezt hallani. :)

Az a baj,hogy aki normális volt,is "meghülyül". :(

2013. aug. 8. 12:25
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen a kamaszkor - az emberek egy része meghülyül, sajnos elég sokan. Később viszont a legtöbben vissza fognak "normalizálódni". Kamaszkorban az ember keresi önmagát, próbálgatja a határait, és ez sokak számára egyenlő azzal, hogy hülyeségeket, nyilvánvalóan rossz és ártalmas dolgokat is kipróbálnak, esetleg hosszabb távon művelik is ezeket. Az emberek 98%-a aztán egy idő után - ki előbb, ki utóbb - belátja, hogy a rossz rossz, és leszokik a dohányzásról, piáról, felhagy a féktelen bulikkal, megállapodik, stb.

A bölcs ember más hibájából tanul, az okos ember a sajátjából, a buta a sajátjából sem. Legyél bölcs, és ne kövess el hibákat azért, hogy tanulhass belőlük.


(2. válaszoló voltam ismét)

2013. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Én pontosan ilyen vagyok. :) Bár az tény, hogy a korosztályomból talán egyetlen ilyen srácot ismerek még. Szerencsén múlik, hogy hol bukkansz rá. :)
2013. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Dejóó :)

Kezdek bizakodó lenni.

2013. aug. 8. 13:49
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy segíthettem. :) Én Pesten lakom, és itt azért az évek során összehaverkodtam jó pár ilyen emberrel, úgyhogy itt biztos találnál. :)
2013. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%
Te nem régies vagy, hanem felszínes. Akkor fogsz majd érettebben gondolkodni, ha az embert látod és nem a mellnél kivágott pólót. Azt gondolod, ha valaki az ízlésednek megfelelő ruhákat hordja, az már egyből rendes ember? Ha igen, akkor ideje lenne emelni a lécet és a személyiségre koncentrálni.
2013. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

14:30

A konzervetív ember nem felszínes. Aki szándékosan díszb uzinak öltözik. az viselje el, hogy díszb uzinak nézik.

2013. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
47%
Mivel a b*zis és a k*rvás öltözködési stílus nem individuális, hanem meghatározott eszme a fogyasztói társadalomtól, mindössze azt fejezi ki, hogy sikeresen eltorzították az értékrendjét az egyénnek, ezért aki ez alapján ítél, az helyesen teszi, semmi éretlenség nincsen benne.
2013. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!