Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb nő miért szereti a...

A legtöbb nő miért szereti a nóta tv-t?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert esetleg jó nóták mennek rajta,és lehet azon táncolni!Én kifejezetten nem szeretem,pedig nő vagyok!
2013. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én nő vagyok, de sosem néznék/hallgatnék ilyesmit.

Honnan veszed, hogy a "legtöbb nő" szereti?


28/N

2013. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A nőőőők???? Ne viccelj már, egy nőt sem ismerek, aki szereti, mindig a férjeink kínoznak minket vele. :D
2013. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert van ízlésük.
2013. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azok a nők öregasszonyok, vagy azok között fejlődött a 'zenei' ízlésük. Nem így van, csak általánosítok, ahogy te a kérdésedben.

Szóval nő vagyok és utálom a Nóta tv-t, szívesen lecserélném valami értelmesebbre, mondjuk egy ismeretterjesztő csatornára.

2013. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát az én ismeretségi körömben egyedül a 73 éves nagyapám szokta a nóta tv-t néézni...
2013. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez a kérdés vagy vicc vagy rossz körökben mozogsz.:) Sem én, sem egy női ismerősöm nem szereti, nem nézi. Én speciel azt sem tudom van-e ilyen csatornám, de lehet hogy ez csak egy műsor címe.. hát ennyire foglalkozom vele nőként.:)
2013. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és inkább meghalnék, minthogy néznem kelljen...
2013. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú, akkor ezek szerint én és a környezetemben élő nők többsége csodabogár. Én ki nem állhatom. Nem tudom, te milyen körökben foroghatsz :D. Akiket én ismerek, azok közül a mamák meg a proli nők hallgatják az ilyesmit, de utóbbi kategóriákból sem mindegyik :D.
2013. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!