Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem a magyar az...

Csak szerintem a magyar az egyik legirigyebb nép? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Ha belegondoltok hány híres feltaláló és kutató ment ki külföldre hogy elérjen bármit is az életben.Csak utána ismerték el őket.

De vegyek egy-két példát napjainkból!

Palvin Barbi:

Igaz, tolják előre, pénzelik de akkor is olyanokat mondanak rá hogy túl kövér,átlagos,hülye stb.Könyörgöm,ha a VS kifutón jár akkor hogy lenne átlagos?!Ahelyett hogy büszkék lennének rá inkább lealacsonyítják...

ByeAlex:

Itthon halálra kritizálták, az Eurovízió után több feldolgozás is született.

Miért irigyek ennyire a magyarok?Miért nem büszkék a másikra,aki elért valamit?

Ti értitek?Mit gondoltok?



2013. júl. 26. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak szerintem nincs ehhez semmi köze annak, hogy valaki magyar?
2013. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Érdekes módon más népek inkább támogatják mintsem lehúzzák egymást...

A magyarok egyáltalán nem összetartóak, pár kivétellel.

2013. júl. 26. 12:24
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

a magyarok sohasem az összetartásról voltak híresek de amit te írsz az nem egészen erről szól

minden országban ugyanez megy, csak mivel itt élsz és ezt a nyelvet beszéled, az itteni újságokat és netes portálokat olvasod, ezért csak ezt látod

de máshol is megy ez na aggódj

2013. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Valletta ***** válasza:
50%
Szerintem is tipikusan irigy nép a magyar. Sok kelet-európai nemzetiségű kollégám van és azt tapasztaltam, hogy a magyarok között sokkal több a kárörvendő, a másikat a háta mögött kibeszélő, irigy ember.
2013. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért utána ismerték fel ezeket a nagy és brilliáns elméket, mert itt, Magyarországon nincs/nem volt meg hozzá a megfelelő pénz, felszerelés stb.. Semmi köze az irigységhez.

Palvin Barbi: Tavaly járt nálunk a suliba, előadást tartott. Hááát ... nem éppen egy Einstein, azt el kell ismerni. Mondott néhány olyan dolgot, hogy csak néztem/néztünk. Ki is jöttem a felénél, annyira irritáló volt. Én nem mondom rá azt, bogy csúnya, sem azt, hogy kövér stb. De sokszor már annyit szerepel a hírekbe, hogy az ember már a fejét veri a falba. Értjük mi, hogy szép (tipikus modell kinézete van) meg minden, de ennél fontosabb hírek is vannak, nem érdekel, hogy mi van vele és amikor naponta futsz bele az életetésébe, akkor egy idő után már nem fogod se szépnek, sem ennek, sem annak látni.

ByAlex: Nekem nem tetszik sem a stílusa, sem a dala. Tök jó, hogy ilyen eredményt ért el a Eurovízion, de őt is tolja az ember képébe a média és az embert ez szerintem eléggé feltudja húzni. (Ugyanaz, mint amit P.B-nél leírtam)

Egyébként az irigység emberi tulajdonság, és mindenhol ugyanez megy csak te ezt nem látod.

2013. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Magyarországon hányszor előfordul, hogy "poénból" végigkaristolják kulccsal a drága kocsik oldalát, hogy ha valami baj történik egy gazdag emberrel, akkor jön egy csomó olyan komment a cikk alá, hogy "megérdemelte", hogy megmérgeznek kutyákat, csak mert féltékenyek más boldogságára, hát legalább a kutyáját bántják.. Biztosan nem CSAK magyar szokás ez, de Nyugat-Európában nem így állnak hozzá a dolgokhoz.
2013. júl. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 27. 12:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Ötös, te melyik suliba jársz, ha szabad kérdeznem? Nálunk is járt Palvin Barbara, de én sajnos a közeli kínai étteremben ebédeltem a látogatása alatt...
2013. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

BDG, Pest. Gondolom te is az vagy.

Mi aznap elhoztuk a kaját a kínaiból, mondván, hogy P. B. előadása tök jó lesz, de hát nem lett. :(

2013. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5#9

*oda jársz

2013. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!