Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irigyek az emberek?

Miért irigyek az emberek?

Figyelt kérdés
Van két nagyon jó barátom, testvérek, és iszonyatosan gazdagok, a családnak havonta bejön 1 millió forint, és annyira sóherok, hogy a működő Pentium 4-es számítógép processzort inkább kidobták, minthogy nekem adták volna... Pedig tudják nagy számítógépes vagyok, szükségem lehetett volna rá. Meg volt olyan hogy videójátékokat szerettem volna venni tőlük, de ők az életben nem használták, nem adták volna oda semmi pénzért, irigyek voltak, most meg kirakták a garázsba aztán ott majd elázik meg az egerek szétrágják a dobozát tiszta szégyen :S... És a végén a kukában végzik ezek is majd, hisz nemrég dobtak ki egy ülőgarnitúrát is, csak mert nekik nem kellett, nemhogy a szegényeknek adták volna, inkább kidobták... Nekem jó barátaim még most is, de ezek a tulajdonságok egyre jobban inkább rávesznek hogy ne barátkozzak velük :/
2013. júl. 25. 11:47
 1/6 schocko ***** válasza:
Kevered a fogalmakat, itt helyesebb a fösvény megjelölés.
2013. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nehéz ismeretlen emberi kapcsolatokba beleszólni, de úgy gondolom ők nem olyan jó barátok mint amilyennek hiszed őket.Persze ez embertípus kérdése is, én az ismeretlen rászorulónak is odaadnám bármikor azt amire nekem nincs és nem is lesz szükségem.
2013. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Énis odaadnám, de nem értem hogy lehetnek valakik ilyenek :/ Én jóba vagyok velük, a barátaim, vagyis annak hiszem őket, de ezekszerint nem is azok :/
2013. júl. 25. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Haha

Én egy kis faluban élek és mikor ideköltözünk 20 éve, akkor laktak itt érdekes öregemberek. Az egyik például azt csinálta, hogy el akarta adni valamelyik bútorát. Ha senki nem vette meg, akkor egyszerűen fogta és szétfűrészelte. Nem adta volna oda ingyen senkinek, az Istenért sem.


Egyébként barátkozhatsz velük ettől függetlenül, hiszen ez csak egyetlen rossz tulajdonság.

2013. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ám nem attól lesz valaki barát mert oda ad mindent...(egyébként az ilyenek kurv*ra idegesítőek de vannak ilyen dolgok meg emberek az életben)
2013. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 graffitis válasza:
a legtöbb pénzes általában nem érti a "kisember" sorsát......és kb úgy veszik nehogy már neked adják hisz ők vették....
2013. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!