Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért irigyek rám az emberek?...

Miért irigyek rám az emberek? Mire jó az hogy irigykedni? Ez valami magyar szokás?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyképű csak nagyvonalú és nem szeretem a piti dolgokat és az azon rágodást.Tudom hogy sok irigyem van már kamasz korom óta.Már kamasz koromban is főnöknek vagy vezérnek hívtak pedig semmit nem tettem olyat amivel én ezt kiérdemeljem,vagy csak én nem vettem észre nem tudom.Egyszerűen nem tudom miért de sok az irigyem,pedig nem bántok senkit és soha nem ártottam senkinek.Tény hogy van egy stílusom de nem lekezelő,sőt inkább azt mondanám hogy segítőkész vagyok és tudok kedves lenni az emberekkel.De mindig is határozott és egyenes jellem voltam ami nem jelenti azt hogy másokon átgázolok.Nagypapám egyszer azt mondta erre hogy én vagyok a megtestesűlt tekíntély:D Ez viszont nagyképű volt igaz?:D Valamiért mindig megtalálnak az irigykedő emberek.Tudom valójában lehetséges hogy nem csak én vagyok ezzel így,vagy is köztetek is van olyan akire irigykednek.Igazából én ezen nem rágodom csak azt nem értem ez mire jó az embereknek?
2012. nov. 30. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig is,amíg mással foglalkoznak,nem kell a saját életükkel törődniük.
2012. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

irigyei annak vannak, aki le tett valamit az asztalra, tehát a sikeres embereknek

örülj neki, akik rád irigyek, azokra biztos nem irigykedik senki - nekik rosszabb

2012. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az irigység sajnos jellemző nagyon Magyarországon.
2012. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szánalmat ingyen adják, az irigységéért dolgozni kell.

Inkább 100 irigy, mint egy sajnálkozó..

2012. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugyan ez van nekem is ami nálad. :) Ne vedd magadra, de élvezd. Valamit k.va jól csinálunk, s ez a lényeg. :D
2012. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeretsz nagyvonalú lenni - amúgy én is - tehát van miből. Felteszem pénzes famíliából származol. Továbbá irigylik a tekintélycsiholó képességed. Egyébként meg kicsinyesek, népbetegség és én is utálom nagyon, ami fontos, hogy van rajtuk kívül is élet, közösség. Igaz, nagyon keresni kell.., de létezik.
2012. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!