Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire modortalanság egy...

Mennyire modortalanság egy férfitól, hogy ha állandóan megjegyzéseket tesz más nőkre, akik a környezetében vannak és a barátnője is a jelen van? Mi lehet ezzel a célja, vagy ez csak jópofaság?

Figyelt kérdés
Mi lehet ezzel a célja, vagy ez csak jópofaság? Nem tudom, hogy kéne ezt kezelni...én sokszor kellemetlennek érzem.
2013. júl. 23. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Milyen megjegyzéseket tesz?
2013. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most legutóbb barátnőmet, dicsérgette, hogy milyen csinos...miközben vele szemben ültem a barátnőmmel, és engem meg észre sem vett. Rossz volt...
2013. júl. 23. 17:33
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Szólj rá. Mondd meg neki, hogy ez neked rosszul esik. Vagy mondd azt, hogy a barátnőd neked szólt, hogy kellemetlenül érinti, hogy ilyeneket mond.
2013. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
26%
Téged nem tart olyan jónak.
2013. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem érti, hogy ebben mi van...azt hiszi ez normális. Azért nem tudom, hogy mivel érveljek, hogy ez meglázó...ezt sem értett.
2013. júl. 23. 17:46
 6/10 anonim válasza:
Nézd, ha egy társaságban vagytok a barátnőddel, és úgy teszi ott és akkor, szemtől-szembe - jó, jó a te jelenlétedben - neki, abban semmi nincs, sokkal jobb ez így, mintha a hátad mögött, mikor nem hallod, jegyzi meg neki, mert az úgy már teljesen más.Engem nem zavarna, még akkor se, ha történetesen én kevésbé vagyok olyan csinos, a férfiak ilyenek, vizuális típusok, és jobb az, ha nyíltan kimondják, mint az, ha mgjátszák magukat, az ember háta mögött meg még hűtlenkednek is!!!
2013. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon modortalan. Add vissza ugyanabban a stílusban, kommentálj te is férfiakat a környezetedben. Ha nem kap észbe, akkor lépj le tőle.
2013. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Nos, a "megjegyzéseket tesz" és a "bókol" az két különböző dolog. Teljesen normális, ha valaki bókol, ha mindezt a te társaságodban tette, az szerintem a legékesebb jele, hogy ezzel nincs semmi hátsó szándéka. Te hogy látod, miért zavar, ha rajtad kívül mást is csinosnak lát? Önbizalomproblémák..?


"Most legutóbb barátnőmet, dicsérgette, hogy milyen csinos...miközben vele szemben ültem a barátnőmmel, és engem meg észre sem vett. Rossz volt..."


Ezt hogyan szerettec volna? Mondjuk:

- Szia Réka, milyen csinos vagy ma, jól áll neked ez a ruha.

(hozzádfordulva) Te is csinos vagy, a te ruhád is szép.

Szóval mint amikor az oviban az egyik gyerek sütit kap, akkor mindegyiknek kell adni, különben sírás lesz, úgy kell neked is bókolni, ha már valaki másnak bókolt? Azt nem éreznéd nevetségesnek, hamisnak? Vagy mi a baj, magyarázzátok el, mert nem értem ezt a női gondolatmenetet, látszólag semmi baj nincs, mégis sértőnek érzitek a srác viselkedését.

2013. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak az asszonykámnak bókolok, de neki nagyon. Nyilvánosan visszafogottabban, mint a barátod másoknak, mert nekem nem célom bárkit is zavarba hozni.
2013. júl. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:
Ha neked és másoknak is elismerő szavakat mond az rendben, ha neked sosem csak másoknak az problémásabb.
2013. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!