Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet még esélyem, hogy...

Lehet még esélyem, hogy énekes legyek? :O

Figyelt kérdés

Tudom kicsit fura kérdés, de énekes akarok lenni.Sokszor szoktam erről ábrándozni.A valóságban viszont az van hogy iszonyatos a hangom.Nem találom el a hangokat, nem tudok hangsúlyozni, és a magas hangoknál mindig berekedek.A zenéket pedig tudom ,mert egy számot általában 3-4x meghallgatok és kívülről fújom szövegét,mindegy hogy angol vagy magyar vagy német, valamint néha saját szövegeket is írok.Ha járnék énektanárhoz, meg hasonlók lehet még esélyem hogy énekes legyek?(Főleg rock zene, de más is érdekel :D)

14/F



2013. júl. 23. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát így nem nagyon, hacsak nem a mutálás miatt van ez.

Egy szakember meg tudja mondani, menj el, és kérdezd meg.

2013. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig mutálás miatt van.Eddig elég magas hangom volt az utóbbi időben kezdett mélyülni
2013. júl. 23. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Komolyan tanulni csak mutálás után lehet.
2013. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha figyelembe vesszük, hogy ByeAlex miket ért el zéró hanggal, akkor neked is van esélyed. :D

Várd meg, amíg befejezed a mutálást, és aztán nézd meg, milyen a hangod.

2013. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát arra még várhatok.:D
2013. júl. 24. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!