Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi számít pszichopata viselked...

Mi számít pszichopata viselkedésnek?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a múltkor valaki rám fogta, hogy az vagyok, azért, mert nem rendezek shakespear-i drámát abból, ha pl. elhagynak, vagy kirúgnak valahonnan. Hanem túlteszem magam rajta mindenféle drámázás nélkül.


Három hónapja hagyott el a barátom egy szó nélkül, egyik napról a másikra. Elköltözött (nem tőlem, hanem a saját albérletéből), megszüntette a telefonszámát, szóval elég bunkó módon még arra sem vette a fáradságot, hogy megmondja, ennyi volt, és hogy miért akar szakítani, csak elment. Na most ezek után nekem depresszióba kellene esnem? Én alaposan kisírtam magam, nem is igazán miatta, hanem amiatt, hogy nem vettem észre, hogy milyen, aztán túl voltam rajta. Én szerelmes voltam belé, de ha ő így viselkedik, akkor nem érdemli meg, hogy miatta tönkretegyem magam. Szóval vannak érzelmeim, elég erősek, de ilyen esetben ezek nem befolyásolnak. Ez pszichopata viselkedés?



2013. júl. 20. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális vagy és jól teszed hogy nem siránkozol. Akkor lenne pszichopata viselkedés ha egyáltalán nem is lennének érzéseid. De ahogy mondtad is szomorú voltál de túltetted rajta magad. Ez csak azért van mert erős vagy és nem lehet téged könnyen összetörni, jól fogod fel a dolgokat.
2013. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ettől még nem vagy pszichopata, én örülnék, ha gyorsan túl tudnám tenni magam a megrázkódtatásokon.

Nem értek hozzá, csak a saját elméletemet mondom. Ha egyébként tudsz mélyen érezni és szeretni, akkor ez a viselkedés csak azt jelenti, hogy könnyen szinkronba tudod hozni az érzelmi oldaladat a valósággal, és nem rágódsz sokáig, ha a belső világod (amit szeretnél) nem egyezik a külvilággal, tehát el tudod fogadni, ami kintről jön, és szerintem ez nagyon jó.

2013. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!