Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichopata vagyok? 15/F

Pszichopata vagyok? 15/F

Figyelt kérdés

Szóval szerintem elég egyértelmű a kérdés. Írok 1 konkrét példát, és néhány általános dolgot.


Nem tudom, hogy kell e ilyet írni, de nem szeretném, hogy töröljék a kérdést, így a következő sorok talán felkavaróak lehetnek.


1. most jöttünk haza a "nyaralásból". Apartmanban aludtunk, aminek közös volt az udvara 2 másikkal (ua. tulaj). Mindkét másik házban is voltak, mindkét helyen volt 1 v 2 kisgyerek is. Nos, ezek elég sokat hangoskodtak, a házból és az udvaron is, a szüleik nem csináltak semmit, bömböltették a zenét. Olyankor gondoltam rá, hogy megmondom a fickónak, hogy a gyereke holttestét a kerítésen fogja megtalálni felnyársalva. Ebben az esetben konkrétan meg is jelent előttem a kép, hogy a 3 éves kisgyerek ott lóg a kerítés tetején, az apja pedig vérben ázva térdel előtte és sír.


általánosabb dolgok:

- amikor emberek között vagyok, akkor rengeteg mindenki idegesít. Van aki azzal ahogy néz rám. Azt például kifejezetten idegesítőnek találom, mikor a vén öregasszonyok előveszik a megolvadt túró-rudit, kibontják, DE CSAK FÉLIG!!!, leharapják a felét, majd kb. 1 mp alatt visszacsomagolják és bedobják a táskájukba.

Ilyenkor képzelem el az összevert fejüket.


Alapból kb. mindig ideges vagyok, de nem tudom, hogy mi miatt. Vannak tippeim, de azokat inkább nem írom le.


Mindenki véleménye jöhet.



2013. júl. 16. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Orvos látott már?
2013. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, khm...nos igen, ez tényleg elég bizarr. Jó lenne, ha leírnád mik is azok a kizonyos tippek.

Néhány éve nekem is voltak olyan gondolataim, amitől magam is megrémültem. (kb annyi lehettem mint te) Aztán elkezdtem sportotlni, zenélni, meg a tanulásba temetkeztem és egyszerűen nem maradt rájuk időm. Neked is kéne valami, amivel levezetheted a feszkót...

2013. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
18 év alatt senkiről sem lehet megmondani hogy pszichopata-e.
2013. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 minimalbuddha válasza:
100%

Nem, teljesen emberi vagy. Minden ember fantáziál a gyilkolásról csak az e fajta képzelgésekről nem szokás beszélni.

A legjobb bizonyíték erre a psycho horrorok elterjedése vagy az olyan horrorok ahol embereket kínoznak. Nem egy két ilyen témájú film van amiknek már több része is van, ez arra mutat rá, hogy az emberek vevőek az ilyenre, tehát bevételt generálnak. Ilyen film pl. a Fűrész c. 8 részes sorozat (eddig), ha nem lenne sikere és veszteséges lenne akkor nyilván már a 2-3. rész után abba hagyták volna a forgatását.


Szóval felesleges az álszenteskedés a többi hozzászóló részéről, minden embernek van "gonosz" énje, de ez nem jelenti az, hogy pszichopata lenne egy adott illető.

2013. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem te szociopata vagy.Ha te pszchiopata lennél akkor magad kedvesen megmondtad volna nekik hogy légyszíves legyetek csendben vagy adtál volna nekik valamit.

A pszchiopata gyilkosok csakis valami célból ölnek de a társadalomban átlag feletinek lássuk öket.

A szociopaták azok a társadalomban kívetettek.

De mindkettő pátia valami lelkisérülés oka lehet.

2013. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TejfölJóska ***** válasza:
91%

Nyugi, nem vagy pszichopata. :)


Ha az lennél, el is mondtad volna, meg is tetted volna, ha kell, sőt, eszedbe sem jutna, hogy pszichopata vagy, mert teljesen normálisnak tartanád. Beleillene a világképedbe. Ha tudod, hogy ezek beteg gondolatok, akkor nincs nagyobb baj. Akkor kezdhetünk el rettegni, ha elveszíted a kontrollt, és többé már nem is tűnnek olyan betegnek.

2013. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dani900 ***** válasza:
Komoly családi problémáid lehetnek, már meg sem kérdezem, hogy szüleid boldog-e, szerintem szükséged lenne valami tanácsadóra (direkt nem segítőt írtam, segíteni csak magadon tudsz, a pszichológus csak tanácsot adhat), fontold meg, ez az egy életed van, amit leélhetsz tele feszültséggel, és boldogtalansággal, ami általában a gyávák, és tudattalanok kiváltsága, vagy élhetsz kiegyensúlyozott életet is, akár boldogan is, ha a kezedbe veszed a dolgokat, és tanulsz olyan emberektől, akik láthatóan boldogok, és tudják is, hogy miért.
2013. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az lennél...nekem is vannak ilyen dolgaim, engem az tud így irritálni, amikor valaki hangosan, megállás nélkül zörög egy zacskóval....ilyenkor érzem, ahogy szétárad a testemben az adrenalin és iszonyú indulat száll meg és ilyenkor én is elképzelem hogyan ölném meg az illetőt...de az a fura, hogy nem mindig irritál ez a zacskós dolog és van, amikor más szitu hozza ki ezt belőlem...de talán a megnyugvásomat is segíti, hogy elképzelem, ahogy ütöm az illetőt, mert elvonja a figyelmem a zörgésről....

Nem tudom ez mitől lehet, szerintem mindenkinek vannak olyan dolgok, helyzetek, amik ezt kihozzák belőle....


Annyit tudok a pszichopatákról, hogy képtelenek beleélni magukat más emberek érzéseibe, megérteni azokat...pont ezért tudják kihasználni őket, ezért olyan sikeresek mert gátlástalanok. Volt már, hogy megsajnáltál valakit? Együtt éreztél vele? Hogy sírtál egy filmen mert megható volt? Akkor nem vagy pszichopata...

Viszont tényleg kéne találnod valami hobbit, sportot, az megnyugtat és nem leszel alapból olyan feszült.

2013. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
38%
Ne haragudj, de biztosan az vagy, a túrórudis dolog eszméletlen beteg! Fordulj minél előbb orvoshoz és kerüld a tömeget az ők és a te érdekedben!
2013. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Te ugyanaz vagy, aki az alábbi linknél is kérdezett már hasonlót (ott is a túrórudi volt a problémád - érdekes, hogy itt nem tértél ki rá, hogy zseni vagy)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__5..

2014. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!