Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vonzom be a mentálisan...

Miért vonzom be a mentálisan beteg/pszichopata férfiakat?

Figyelt kérdés

Nem párkapcsolat szempontjából, ők csak... követnek. Összetalálkozunk buszon, vonaton, pályaudvaron, utcán, stb. és leszólítanak (sokat utazok egyedül) - ezt még tudom kezelni, kvázi rutinból lerázom őket. Aztán elkezdenek megjelenni a házunknál, az iskolámnál, a szórakozóhelyeknél, ahova járni szoktam, egyszóval követnek.

Ha ez egy, netán két alkalommal fordult volna elő, azt mondom oké. De csak eddig 4 ilyen alak volt az életemben, pedig nem vagyok idős, most töltöttem a tizenhetet.

Az első kettőből rendőrségi ügy lett, mert itthon zaklatták a szüleimet, hogy hol vagyok, az egyik be akart törni, hogy megkeressen, mert biztos hazudnak, és titokban itthon vagyok, stb. Szóval anyuék feljelentést tettek, én meg magamtól nem vagyok ilyenre képes, ezért az utolsó kettőt nem is mondtam el nekik, csak a barátaim tudják.


Nem panaszkodni akarok, csak kíváncsi vagyok, mit gondoltok az ilyen dolgokról. Nem tudom, mit kéne tennem, mert valahol megértem őket, az ő szemszögükből szerintem egy ilyen dolog célt adhat az embernek. Csak azért néha kicsit félek, és jobb lenne, ha ezeket valahogy ki lehetne küszöbölni, vagy legalább megtudni az okát.


Köszönöm, hogy végigolvastál, ha még válaszolsz is, külön köszönet. :)


(próbáltam összesűríteni a dolgokat, ki is hagytam pár részletet, de sajnos így is elég hosszú lett)


2012. jan. 13. 10:39
 1/6 tetris ***** válasza:
100%

VAn benned valami, ami miatt sebezhetőbbnek tűnsz az átlagnál. Ezért próbálnak meg rádtapadni az őrültek. Egy határozott, magabiztosan fellépő nővel talán kevésbé foglalkoznának. Bár biztos vannak kivételek. Mindenesetre érdekes. A kriminalisztikának van egy álodzatokkal foglalkozó része. Ott kellene keresgélni válaszok után, hogy miért válsz folyton áldozatává egy-egy buggyantnak.

Talán a neten találnál választ erre.

2012. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mondjuk elég magabiztos vagyok, de a sebezhetőség... az stimmel.
2012. jan. 13. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy kivételesen szép, vagy csak erős a szexuális kisugárzásod? Vagy mindkettő? :D

Szerintem biztos van benned valami különleges - nem feltétlenül a külsőd, lehet, hogy valami más, amit ők fokozottan érzékelnek.

Írhatnál még a dologról, nagy érdekelnek az ilyesmik.

Például nem látom, hogy nagyon pánikolnál rajta, vagy félnél. Barátaid mit szólnak ezekhez a dolgokhoz? Stb. stb.

2012. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mások szépnek tartanak - én magamat kifejezetten rondának, de szerintem ezzel szinte minden tizenéves így van. :)

A barátaim sokkal jobban féltenek, mint én magamat, de próbálom őket kihagyni a dologból, hiszen ez az én problémám, nem varrhatom mások nyakába, van nekik is elég gondjuk.

2012. jan. 13. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2012. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Ez előző életedből származó probléma. Szerintem megőrültek érted vagy miattad a pasik...
2012. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!