Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichopata vagyok? 15/F

Pszichopata vagyok? 15/F

Figyelt kérdés

Szóval szerintem elég egyértelmű a kérdés. Írok 1 konkrét példát, és néhány általános dolgot.


Nem tudom, hogy kell e ilyet írni, de nem szeretném, hogy töröljék a kérdést, így a következő sorok talán felkavaróak lehetnek.


1. most jöttünk haza a "nyaralásból". Apartmanban aludtunk, aminek közös volt az udvara 2 másikkal (ua. tulaj). Mindkét másik házban is voltak, mindkét helyen volt 1 v 2 kisgyerek is. Nos, ezek elég sokat hangoskodtak, a házból és az udvaron is, a szüleik nem csináltak semmit, bömböltették a zenét. Olyankor gondoltam rá, hogy megmondom a fickónak, hogy a gyereke holttestét a kerítésen fogja megtalálni felnyársalva. Ebben az esetben konkrétan meg is jelent előttem a kép, hogy a 3 éves kisgyerek ott lóg a kerítés tetején, az apja pedig vérben ázva térdel előtte és sír.


általánosabb dolgok:

- amikor emberek között vagyok, akkor rengeteg mindenki idegesít. Van aki azzal ahogy néz rám. Azt például kifejezetten idegesítőnek találom, mikor a vén öregasszonyok előveszik a megolvadt túró-rudit, kibontják, DE CSAK FÉLIG!!!, leharapják a felét, majd kb. 1 mp alatt visszacsomagolják és bedobják a táskájukba.

Ilyenkor képzelem el az összevert fejüket.


Alapból kb. mindig ideges vagyok, de nem tudom, hogy mi miatt. Vannak tippeim, de azokat inkább nem írom le.


Mindenki véleménye jöhet.



2013. júl. 16. 09:17
1 2
 11/11 Kini :)) ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az vagy...

De ha akarod, írhatsz nekem, mesélek néhány dolgot, csak nem akarom itt :D

Mert nekem is voltak már ilyen tapasztalataim

2014. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!