Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van hogy a csajok...

Miert van hogy a csajok szeretik az izmos pasikot?

Figyelt kérdés
nem azert en is csaj vagyok de undorodok az izomtol..csak nem ertem hogy miert az a jo pasi akinn van 10 kilo izom es egy se*fej mert mindenkivel kavar egyszerre...:O :P
2013. júl. 18. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
nekem is az izmos,nagy darab fiuk jonnek be de ha megcsalna nem maradnek vele csak azert mert izmos... es nem minden izmos fiu s.gfej.. ez amugy tok hulyeges.. akkor minden sovany fiu kedves es aranyos? ez nem igy megy.. lehet hogy van 2-3 izmos fiu aki k.csog es s.gfej de nem mind az :D
2013. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igazad van :) csak kicsit meguntam mar az ilyen fele kocs*goket :D na meg azt a sok leprat aki tapad rajuk :/
2013. júl. 18. 00:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

azért amiért a férfiak a nagy melleket, jó segget és a szép alakot.

általánosítok, ahogy te a kérdésben

2013. júl. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a vékony, 70 kg körüli fiúk jönnek be, de csak az olyanok, akiknek szép szálkás izmaik vannak ( a barátom is pont ilyen), nem szeretem, ha valakinek puha, hájas teste van. Viszont a gyúrós, hegyomlás pasik nekem se tetszenek, nagyon természetellenesnek találom őket. A belső tulajdonságok meg szerintem nem ettől függenek, ismerek nem egy olyan fiút amilyet leírtál, csak éppen pálcikaemberkék.
2013. júl. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek. Nálam a kis pocak, vagy a nagyobb darab, macis alkat a nyerő.
2013. júl. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Egyet jegyezz meg:

Az igazi nők úgyis a motorosoké, a maradék megmarad a focistáknak,a gyúrósok pedig magukhoz nyúlnak :)

Amúgy a komolyabb hölgyek nem csak a felszínedet nézik!Ha találkozol,valakivel akivel összepasszolsz az úgy is úgy fog szeretni amilyen vagy.

Ami a gyúrósokat illeti ezt csak az tudja csinálni akinek van rá ideje,és pénze is.Manapság Én annyit melózok hogy mikor végzek,el sem tudnék menni terembe edzeni,mert bezártak,és olyankor a munka miatt fáradt is vagyok,mellesleg pihenni is kell mert másnap folytatódik.

Amúgy a csajok szeretik ha egy pasi van akkora hogy biztonságot nyújtson.Ez nem azt jelenti hogy egy gyúrós jobban meg is tudja védeni :)

Amúgy gondolj bele,mi ugyanígy vagyunk a nőkkel,csak mi a plázapi csákat és a házitündéreket különböztetjük meg nagy vonalakban :)

2013. júl. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ízlések és pofonok..:D Én szeretem az izmos pasikat, de csak akkor ha nem esnek túlzásba.. meg persze az vonzóbb ha egy férfi a munka miatt és nem az edző terem miatt izmos..:P nekem a vékony pasik azért nem jönnek be mert nem érzem rajtuk, hogy erősek lennének, hogy ha bármi történne meg tudnának védeni.. meg úgy összességében, azért jó ha van mit fogdosni, és nem csak csont és bőr :D (na jó ez kicsit perverzre sikerült, de a lényeget érted szerintem :D)
2013. júl. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
nekem nem jön be valamiért... viszont felőlem lehet egy átlagos pasinak is kockahasa ha a fejére nembírok ránézni... 17/l
2013. júl. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Nekem egyáltalán nem jön be..nézzen ki normálisan és gondolkozzon is normálisan,ez már több mint elég..a kigyúrtak nem csak nagyképűek, de nullák is emberileg..az ágyban meg főleg!Aki izmos pasit szed fel,az csak a saját egóját akarja növelni,tetszelegni,villantani vele,ez nem kapcsolat...és primitív..látszat az egész.
2013. júl. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
71%

szerintem 10 kiló izom azért kell egy férfira...


És nem hinném hogy attól hogy sportol is valamit még mindenkivel kavarna

2013. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!