Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látok mást a tükörben,...

Csak én látok mást a tükörben, mint a képeken?

Figyelt kérdés
Csak furának találom, hogy a tükörben mindig más az arcom, mint a fényképeimen, és ezen minden egyes alkalommal elcsodálkozom. Egyforma, de mégis más. Ti is így vagytok vele?
2013. júl. 14. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A tükörben fordítva látszol, mint a képeken... logika.
2013. júl. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tükör torzíthat egy kicsit,és ott nem látod magad oldalról,csak elölről.Szerintem ezért tűnik másnak.
2013. júl. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem erre gondoltam konkrétan. Másnak tűnnek a vonásaim. A fordított dolog, nem hinném, csináltam már olyat, hogy az arcom két felét külön-külön is tükröztem, de ..hmm.. ott nem volt ilyen érzésem. Lehet, hogy az énképemmel van valami baj.

A profillal meg tulajdonképpen kevesebb bajom van, mint a szemből készült képekkel.

Vagy egyszerűen csak a fejem torz, és én várok többet tőle :D

2013. júl. 14. 13:29
 4/5 anonim válasza:
Nekem például (szerintem) nagyon ronda profilom van, de tükörben elfogadható, sőt! Néha még szépnek is látom magam, de a videókon, képeken...mintha egy teljesen más ember lenne ott helyettem...mondjuk én a hangomat is teljesen másmilyennek hallom mint pl. felvételeken.
2015. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tükrözött kép nem játszik szerepet abban, hogy mást látunk.

Inkább a fényviszonyok mások, ezért furcsa szerintem.

Minden arc módosítható különféle fényviszonyokkal.

2019. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!