Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti miért mentek be a Facebook-...

Ti miért mentek be a Facebook-ra és mit lájkoltok be? Ùgy van ez nálatok is, hogy vica-versa: én belájkollak téged, te belájkolsz engem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
én azért "járok fel" facebookra, hogy írjak embereknek (szóval kapcsolattartás céljából). lájkolgatni nem igazán szoktam, maximum ha valami nagyon megtetszik, azt hogy engem ki lájkolna azt nem tudom, mert nem rakok ki kb. semmit. de ahogy észrevettem, az emberek a barátaik képeit kedvelik, szóval ja, valami vica-versa alapon működhet.
2013. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A közeli ismik dolgait lájkolom. Meg az olyan dolgokat amit szeretnék tovább terjeszteni, nem megosztom, csak lájkolom mert akkor is kikerül a falra.
2013. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát nagyjából úgy van nagy marhaság :/
2013. júl. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miért tartod nagy marhaságnak?

Èn is vívódom, hogy mi az értelme.

2013. júl. 15. 08:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Árvízkor meg hóviharban volt értelme, meg amikor meghal a telód, és sehol egy mentés a számokról, akkor van értelme. Ha többet vakkantanak így egymásnak az emberek, akkor van értelme. Ha 14-ben új Parlament lesz, akkor lesz értelme. De ha a viccosztó barátod felvillanyoz, az is tökéletes pillanat, annak ellenére, hogy értelme csekély... :)
2013. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
azert tartom nagy marhasagnak mert az tobb kapcsolatom is ment mar szara miatta ez a lajkolgatas meg semmire nem jo .. :(
2013. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!