Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék bátrabb?

Hogyan lehetnék bátrabb?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nekem nagyon tetszik de gyáva vagyok bevallani neki, még facebookon sem merem megbökni..mit tegyek?

2013. júl. 6. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szoktatok beszélgetni?
2013. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ne is bökd meg, mert az gáz...
2013. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: nem szoktunk..

2 válaszoló: miért gáz?

2013. júl. 6. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:
hát akkor először beszélgessetek. ne ronts rá egyből azzal, hogy bejön neked. :)
2013. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ahhoz is gyáva vagyok.. :'(
2013. júl. 6. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Erre szoktam mindig is azt mondani, hogy "Aki nem mer az nem nyer!"

tartsd észben és irj rá nyugodtan :) Ismerd meg kerülj hozzá közelebb :)

Ne félj megtenni semmit, mert elötted az élet és, ha esetleg ez nem úgy sikerülne, mint ahogy várod akkor se szomorkodj! Fiatal vagyok, de sikerült megtanulnom, hogy van amikor már késő cselekedni és kimondani dolgokat. Ez az a dolog ami miatt azt mondom, hogy tedd meg, írj rá! Nem vesztesz semmit se, ha megteszed, de ha nem teszed meg akkor lehet, hogy örökké bánni fogod! Sok sikert, ha gondolod irhatsz privibe is. :) 15/L

2013. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélgetésből nem lehet semmi gond, nem kell rögtön a lyéneggel kezdeni, inkább meg kell simerni, ha neki is bejössz akkor valszeg menni fog minden magától. :)
2013. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
vmit kihagytam! a srác meg én folyton szemezünk , és érezzük egymás tekintetében hogy: szeretlek! de nemléppés én sem , sztem ő azért nem mert lehet h azt hiszi h én leszarom őt. de én meg azért nem mert félek :(
2013. júl. 9. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!