Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó kedvesnek lenni...

Miért jó kedvesnek lenni másokkal?

Figyelt kérdés
Én mindig-mindenkivel kedves voltam,de ez nem tetszett senkinek sem,akkor legyek paraszt?

2013. júl. 12. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Én ha nem is vagyok kedves mindenkivel, de ellenséges nem vagyok senkivel, elsőre semmiképp és még sosem volt belőle problémám. Egyébként meg nem kell az olyan besavanyodott emberekkel foglalkozni, akinek nem tetszik.
2013. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne legyél, éppen elég, hogy azok parasztok, akiknek tetszik az, ha te normális vagy, persze a kedvességet sem kell túlzásba vinni, mert ezzel sokan visszaélnek.
2013. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 While válasza:
100%
A jó szándékú és nyugodt emberek általában pont "elég" kedvesek. Ha túl kedves vagy azt sokan félre értik sokféle okból.
2013. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira vagyok kedves,mint egy ép elméjű embernek lennie kell.
2013. júl. 12. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedves vagy akkor hamarabb megkedvelnek az emberek,több barátod lesz.

Én most kezdek majd el kedves lenni,mert eddig elég bunkó voltam.

Igazából az idős emberek mindíg is szerettek mindíg mondják nekem milyen jó és kedves vagyok és hogy bárcsak az unokájuk lennék.


a parasztokkal is legyél kedves(persze ez nem csicskaságra értem)

mert hiába mutatják azt hogy nem szeretnek,mélyen rád akarnak hasonlítani.

Ráadásul ha kedves vagy velük egyszer majd úgy is megtörnek de addig is az idegeikre mész majd hogy semmit sem ér a flegmaságuk:)

Legyél csak kedves!:)

2013. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt hiszem ebben van valami,köszönöm :)
2013. júl. 12. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!