Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan félemlítsem meg őket?

Hogyan félemlítsem meg őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy tipkikus jókislány csaj vagyok (ha úgy tetszik lúzer..), akinek már tök elege van, hogy folyton kétszínű alakokba botlik, akik csak kihasználják (munkahelyen). Ahogy ráéreznek ezek a piszkok, hogy nem tudom megvédeni magam, folyton csak szivatnak.

Kérdés: hogy tudnám velük az ELEJÉN elhitetni, hogy gátlástalan vagyok??


2013. júl. 11. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

"Én egy tipkikus jókislány csaj vagyok (ha úgy tetszik lúzer..)" Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy pl.: mindig kedves vagy velük, mosolyogsz rájuk, ha hozzád szólnak egyből válaszolsz.(de mondom..ez csak az én elképzelésem)

Szerintem legyél határozottabb, talpraesettebb, (ha úgy tetszik kicsit flegmább, de ne durván, csak ha kérdeznek valamit akkor semmi mosoly, kedvesség..válaszolsz és lesz*rod őket).

2013. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, a kulcs a határozottság. Ha megpróbálnak kihasználni a munkahelyen el kell küldened őket a p*csába (persze ezt teheted nem vulgárisan is).
2013. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De azt hogy kell??? Csak kinevetnék a szánalmas próbálkozásaimat.

Van egy flegma beszólás, amit még egy régi kolléganőmmel mondtunk mindig egymásnak, de teljesen más értelme volt, de néha rögtön odamondom, ugyanolyan hangsúllyal új embereknek is. Nem sértő, csak tőlem túl flegma, hát rögtön kinevetnek, mikor ezt mondom.

2013. júl. 12. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor ideje elkezdened ezt a határozottságról szóló dolgot még most, hogy hamarabb hozzászokjanak az emberek! :)

Ha most nem kezdesz el egy nagyon kicsit változtatni, akkor mindig te leszel az a "tipikus jó kislány".

Egyáltalán nem nehéz, csak próbálgasd..egy idő után érzed, hogy hogyan kell..

(első voltam)

2013. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!