Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az anime fanok mennyire...

Az anime fanok mennyire haragszanak ha le emozzák őket?

Figyelt kérdés

Az anime fanok többsége hasonlít az emo-k-ra külsőleg.

Kíváncsi vagyok arra, hogy belül a lélekben is olyanok-e.

Tudom jól anime és az emo nem egy, de némelyik fan emonak néz ki. Ebből gondolotam nem véletlenül...


(remélem a kérdésemmel se az anime fanokat sem az emokat nem sértettem meg, de furdalt a kíváncsiság, mivel van egy anime ismerősöm.)



2013. júl. 5. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
hát engem már pedig megsértettél... sose voltam emos, sose néztem ki úgy... de kérdem én: szerinted az hogy valaki szereti az animéket meg az emot az kizárja egymást? lehet az ismerősőd emos és animés is. de attol még egyáltalán nem mindegyik animés emos...
2013. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen emberrel sem találkoztam. Még animeconon sem. Az előfordulhat, hogy valaki emo, és szereti az animéket is, de szerintem ez butaság.
2013. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Na most a ,,némelyik fan" nem egyenlő a ,,többsége hasonlít"-tal :)


Ha valaki beöltözik egy kedvenc szereplőjének (mert gondolom erre gondoltál ,,hasonló" kinézet alatt) annak nem sok köze van az emo-hoz. És ezt se mindenki csinálja aki mondjuk szereti az animét. Két külön dolog és nem vonzza egyik a másikat.

2013. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy kevered a fogalmakat, és nem vagy tisztában a jelentésekkel. Igen, némelyik anime fan emó, de némelyik foci fan is emó és némelyik xy fan is emó. Én igazából én anime fan vagyok, és tetszenek az emó frizurák, de nem hordok olyat és nem vagyok emó.A 2-nek semmi köze egymáshoz max ha a cosplayre gondolsz. Ott is azért van, mert egy-egy anime karakternek elég érdekes frizurája van, ami esetleg rajzólva nagyon menő, de a valóságba úgy mutat mint egy elcseszett emós. Nem jó példa, de képzelj el valakit Hatsune Miku hajjal az utcán (Itt egy link: [link] )De a cosplay az meg olyan dolog, amit az ember hord conon, vagy felvesz pár fotó erejéig, nem megy mindenhova abban. És aki fan, az nem feltétlen elvetemült fan (mint én), lehet valaki úgy is fan, hogy azt nem mutatja ki és nem él benne, csak tetszik.

Remélem segítettem, ha nem akkor bocsi hogy húztam az idődet.

2013. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Majdnem minden animeconon ott vagyok, de 1-2 emos kinézetű emberen kívül nem szoktam többet látni. Gondolom ők tényleg emok, és szeretik az animéket. Van ilyen.

Vagy talán a visual kei-es emberkékre gondolsz? Mert annak meg aztán tényleg semmi köze az emohoz.

2013. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem sértettél meg, és nem haragszom ha le emoznak mert... Emo vagyok :D ^^ xxx
2013. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

#4esel egyetértek .. kevered de nagyon , attól még mert valaki animefan miért lenne emós ? Meg hasonlítt rá ? Cosplayban van 1-2 olyan kari aki talán de ez amúgymeg hülyeség .


Nem hinném hogy megsérted vele mert semmi alapja nincs .

2013. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát te totál hülye vagy -.-'
2013. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár mondjuk valszeg ,mert a 2006-os Németországi Animagic-en mindenki v. emo,goth,scene,v. rocker volt....
2013. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nem haragszok érte ui régen én is így gondoltam aztán kiderult hoyg csomó animes kedves és aranyos és nem emos külsejűk van, de pár animes embinek azért emos külseje van ^^
2020. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!