Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai embereknek teljesen másak a vonásaik, mint mondjuk a 19. vagy a 20. században?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy mások a vonásaik?
2013. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, az akkori képekhez képest mintha "modernebb" lenne a mai generáció arca... de ezt így nem lehet elmagyarázni, lehet, hogy van vki a ki érti :/
2013. júl. 10. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Maximum a frizura vagy a szemöldök formája lehet más, utóbbit mindig az aktuális divat szerint formázták. Az összképet ezek eléggé befolyásolják.
2013. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
A fényképezés hőskorában készült képek mind beállitottak voltak, az emberek rákészültek, mind külsőre mind viselkedésre. Ezzel szemben manapság szinte csak spontán képek vannak, azok is végtelen számban, szóval az emberek másképpen mutatnak rajtuk.
2013. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Én értem, miről beszélsz. Idő, ennyi, ezzel meg is válaszoltad. :)
2013. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok minden közrejátszik, mondjuk hogy teljesen más a divat, a frizurák, smink stb. rengeteget számít... aztán az is hogy mi az ideál, sovány vagy teltebb, meg persze az is hogy ma már sokkal többet utaznak sokkal többen, keverednek a népek egy bizonyos szinten...
2013. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Én értem, mit mondasz, és engem is mindig érdekelt, hogy miért lehet ez!

Nekem pl. régies arcom van, sokan szépnek is látják szerencsére (sokan meg nem, de ez az ő dolguk), de abban mindenki egyetért, hogy az ábrázatom alapján eléggé kitűnök a tömegből. : D

2013. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó, küldenél képet magadról privát üzenetben? ha persze ne bánod (:
2013. júl. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!