Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mire jó az embereknek?

Ez mire jó az embereknek?

Figyelt kérdés
Felteszek egy kérdést és már is kötözködnek és lehordanak mindenféle lökött tyúknak csak mert nekik más az értékrendjük... ez még egy dolog nem kell hogy mindenki egyforma legyen.. sőt. de én úgy vagyok vele ha olyan kérdést látok amire nem tudom a választ, vagy teljesen más a gondolkodásmenetem akkor vagy nem szólok bele, vagy egyszer leírom NORMÁLISAN a véleményem és nem áskálódni kezdek egyből...
2013. jún. 29. 11:14
 1/5 anonim válasza:
Az ilyenekkel ne foglalkozz.! A gyk pontokat ad a válaszért és nincs jobb dolguk, mint gyűjtögetni. Meghát névtelenbe pofázhatnak.. Melyik kutya hagyná ezt ki?;)
2013. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát kb. én is ezt figyeltem meg :)
2013. jún. 29. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ok nélkül is van,hogy lepontozzák az embert!Pedig nem is írtam olyan durvákat!Nézz meg engem
2013. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is 64%-os vagyok pedig csak az igazat írom, de egyes embereknek fáj az igazság :)
2013. jún. 29. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a múltkor egy kérdésnél megjegyeztem, hogy a dohányzás káros, főleg terhesen, mert a magzatot is károsítja, erre le lettem ugatva és csupa olyan válaszok jöttek h nyugodtan lehet dohányozni, nem lesz semmi baja a gyereknek mert a szomszédságban meg a sógoréknál sem lett.

Hát sok a retardált, mit lehet tenni!

2013. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!