Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lenne a társadalom?

Ez lenne a társadalom?

Figyelt kérdés

Én úgy látom, hogy minden csoport dinamikája így működik. Összekerül egy rakás ember. Mindeki elkezd hergelni, és provokálni mindenkit, persze nem egyenlő mértékben. Kinek ki hogy mennyire szipatikus vagy sem. Akinél először szakad a cérna, arra mindenki rámutat: "Őrült." És onnantól fogva ez az egy ember kivételével, mindenki szépen megbújhat a sötétben, és szövögetheti az aljas terveit. Mert úgy látom, mindenki őrült, olyan szempontból, hogy mindenki csak a saját hasznát lesi, de közben a közösség előtt próbálja megjátszani, hogy ő egy mekkora "közösségi" ember.

Utána évekig lehet erre a szerencsétlenre mutogatni. Vagya nem elég közösséginek embert elüldözik végül, vagy öngyilkosságba kergetik. Akkor jön egy újabb kiszemelt és kezdődik az egész elölről.

Szerintetek is így van ez?


2013. júl. 10. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
most hogy belegondolok van benne valami
2013. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Újabb mélyenszántó kérdés délutánra...

Szerintem nem mindenki aljas mocsok, ezt azért jegyezzük meg. Az öngyilkosság meg nem egy normális dolog.

2013. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
Van ilyen IS.
2013. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én CSAK ezt látom mindenhol.
2013. júl. 12. 15:50
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Akkor rossz társaságokban mozgolódsz. A feltevésed szerint nincsenek normálisabb emberek, jó társaság nincs ingyen. Van akinek társ nem jön össze és ugyanazokat a problémákat fogja ki, vált és megint ugyanaz.
2013. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!