Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ilyen a társadalom?

Miért lett ilyen a társadalom?

Figyelt kérdés
Mostanába a facebookon is tizenéves lányok tesznek fel képeket a seggükről, mellükről..tizenéves fiúk mutogatják a hasukat amire aztmondják hogy kocka, pedig csak soványak meg semmi izom..Minek csücsürítenek a képeken (?) Minek nyomják fel a mellüket (?) Minek teszik ki ami nincs és minek púcsítanak(?)Nem veszik észre hogy milyen gáz és hogy az egész fészbuk vagy velük, vagy azzal van tele hogy milyen szánalmak az ilyenek..(?) Énis tizenéves vagyok, pontosabban 13 éves lány és annyira elegem van az emberekből..Az osztályba is az osztálytársaim a fiúk tiszta éretlenek, teljesen idiótaságon nevetnek egésznap, a tanárokra nem hallgatnak állandóan pofáznak, semmit nem tisztelnek, nem érdekli őket semmi..egyik osztálytársam nem szűz..róla inkább nem is beszélnék. Másik barátnőm egy idióta, csapkod, hangos, hülye nagyon nem fogja fel hogy mit csinál, flegma.. a másik barátnőm állandóan a fiúkkal van és kinyomja oylannyira amellét hogy a fél mellbimbója kinntvan. A másik bnőm discozik, piál, cigizik, 18 éves pasik..A másik, aki a legjobb barátnőm 10 éve elkezdett lenézni, meg áállandóan kiprovokál..A fiú osztálytársam az egyik, állandóan csezstet és mondom neki hogy ne és aztmondja hogy hisztizek.. ha visszaszólok akkor aztmondja hogy ezért csinálja, ő is állandóan csezstet annyira kiavgyok idegileg tőlük hogy nagyon, az osztályfőnököm is megváltozott, semmit nem enged, tök szigorú lett és nagyon kivételezős lett..utálok már élni komolyan mondom hogy kiideglnek az emberek. Mindneki vagy flegma cicabab vagy flegma divatb*zi.. mit kell rózsaszín pólót felvenni(?) Najó az még elmegy, meg talán a színes gatya is.de vannak már oylanok hogy már letagadom hogy egy világba élek vele..egy bolygón o.O Senkinek nem lehet egy szót szólni mer felvannak háborodva..utálok már mindnekit..najó így pont nem , de ha általánosításba megkérdeznék ezt válaszolnám..ki lépnék az osztályból de már jövőre úgyis ballagok meg minddkét hetedikes osztályfőnököt utálom..egyébként én egy pozítív, msolygós, kedves lány vagyok de annyira el'rontottak' az emberek hogy már énis bukó lettem nagyrészt.. és nem akarok iylen lenni és tudom hogy rajtam múlik, mer minden fejben dől el de ha ők iylenek és ők ezt 'szeretik' akkor talán oylannak kén elennem, mert ha egy kicsoit is különbözök tőlük kiutál a világ..mer midnenkinek tökéletesnek ekll lennie, mert az emberek nem képesek egymást elfogadni..bocsánat mindnekitől aki magára veszi és nem jellemző rá, ez egy véleméyn volt és érdekel a tiétek is. És légyszives kíméletek a lefikázásoktól.
2013. jún. 6. 21:50
 1/7 A kérdező kommentje:
* 10 éve a legjobb abrátnőm és mostanába szokott lenézni
2013. jún. 6. 21:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez itt, amit leírtál a nevelés hiányának a példája. Sajnos a tanári presztízs megszűnt és az iskola sem tud hatékonyan nevelni. Ebben a korban már megerősödik a kortárcsoport hatása és, aki menő akar lenni annak bizony be kell állni a sorba. Ennek hátterében az értékek állnak, mivel a személyiség nagyban függ a vallott és a tényleges értékektől. Ezek képzik a normák alapját, ami mentén csoport vagy elfogad vagy nem. Szóval úgy tűnik, hogy a világ mutat egy irányba, nem tudom, hogy jó-e ez az irány. Talán nem. Úgy tűnik azok a mémek az erősebbek, amelyek ezeket a beállítódásokat erősítik. A serdülő amúgy is nehéz korszak most a "z" generáció esetében meg főleg.
2013. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, én az osztályba a 'menők' csoportjába tartoozok és nem vagyok kireskezstve hálistennek..de utálom őket..
2013. jún. 6. 22:07
 4/7 anonim válasza:
Mindenütt az egyén szabadságáról hebegnek-habognak. Te ezt vetted észre. Íme, élő példa az elliberalizált világ hátulütőire.
2013. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bruce_Wayne ***** válasza:

örülök hogy akadnak még normális fiatalok,nem hittem hogy már az ő korosztályukban is van akinek szemet szúr milyen rossz irányba tart társadalmunk.

Bármennyire is nehéz helyzetben vagy és kitaszítottnak érzed magad ne csüggedj,akadnak még normális gondolkodók,igyekezz keresni az ő társaságukat.Most még kiszolgáltatott helyzetben vagy,de a sulinak előbb utóbb vége lesz,és bár később sem mindig lesz rá lehetőség hogy megválogasd a környezetedben lévő emberek (lásd munkahely) azért nagyobb eséllyel tudod elkerülni a számodra negatív, rossz hatást kiváltó egyéneket.A Facebook meg véleményem szerint maga a fertő,jóideje töröltem is magam és abban reménykedhetem hogy egyre többen ébrednek rá arra amire te is,és megpróbálnak tenni valamit hogy ne legyen még ennél is sokkal rosszabb a helyzet.

2013. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:))
2013. jún. 13. 22:47
 7/7 anonim válasza:
eretebb vagy a korosztalyodhoz kepest, azt mondom , hogy orulj hogy masabb vagy mint ok, tudod mi a helyes es mi a normalis az irasod alapjan, fogadd el oket ugy ahogy vannak most a tinik alom vilagban elnek es csak a facebook az eletuk, hogy minnel menobb kepekkel villantsak magukat, baratkozzal idosebbekel , akikkel szot ertesz ha a baratnoid ilyen r.b@ncos@k, ne hagyd hogy elrontsanak ne hianyozon neked ez a fajta viselkedes mert nem leszel tobb azzal ha latjak az ismeroseid a kacsa szadat vagy a fel seggedet kiteve a facebookra...
2013. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!