Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit vettem észre?

Mit vettem észre?

Figyelt kérdés

Hogy egyre sz@rabb ez az oldal.....jobban mondva az itt lévő emberek. Nagyon sok itt a lenéző, kritizáló, tudálékos, modortalan,rasszista ember. Nem lehet egy kérdést úgy kiírni, hogy legalább egy, a felsorolt jelzőkből igencsak jeleskedő egyedek ne szerepelnének! Főként azoknál a kérdéseknél jeleskednek ,ha vki a külsejéről kér tanácsot, véleményét,a helyes útbaterelés reményében vagy éppen megerősítést várnak. Nem egy kérdésnél (és sajátnál is) tapasztaltam, hogy mennyire rosszindulatúak a válaszaik! Miért kell vkit a bőrszíne, alakja, nemi hovatartozása miatt lenézni?! Attól mert vki roma, kínai, vagy bármilyen más nemzetiségű nem lehet szép, rendes, tanult, művelt, csak a bőrszín miatt?! Vagy aki sovány , molett, nem lehet szép, és nem élhet teljes életét csak mert nincs se szupermodell alakja se nem egy izomkolosszus?!

Folyamatosan olyan válaszokba ütközöm mikor ilyen témájú kérdéseket nézek, hogy : " rossz kis anorexiás dögölj meg ha ennyire idióta vagy! " vagy " sonkalábú mangalica", mikor az anorexia egy betegség, nem tehet róla az illető, és hogyne válna azzá mikor a médiában is és akár itt is azt hangoztatják, hogy csak a vékony lányok szépek, mindenkinek ilyen kell! És ha vki molett, nem biztos, hogy azért van mert állandóan zabál!!! Eszetekbe se jutt,hogy mielőtt elítélítek és osztanátok az észt rákérdezzetek, hogy netán hormonális betegsek miatt ilyen az alakja vagy mert sokat eszik!

Borzasztóan kíváncsi lennék azok hogy néznek ki, akik a másikban a legapróbb szálkát is megtalálják!! Erre szokták mondani:" bort iszik és vizet prédikál." Úgy dobálóztok a szavakkal (tisztelet a kivételnek! )mintha ti különbek lennétek!! Ha mindenki úgy élne ahogy itt leírják, hogy kéne étkezni, hogy kéne kinézni, rendszeresen sportolni kell, nem lenne annyi túlsúlyos ember és csupa kifogástalan alakba botlana az ember!

Most majd nyugodtan lehet oltogatni, beszólogatni, meg amit akartok, de legközelebb mielőtt leírtok vmit gondoljatok arra, nektel hogy esne,ha úgy beszélnének veletek mint a kutyával!! Majd akkor oszzátok az észt, ha ti tökéletesek vagytok!


És mégegyszer: tisztelet a kivételnek!



2013. jún. 24. 17:46
 1/3 piriiiiii ***** válasza:

Köszönöm a tiszteletedet.

:D

2013. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

xD Piriiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Én azt utálom ebben az oldalban , hogy feltettem egy kérdést (Kinek van igaza ebben ? ) és törölték. !!!!!!!!!

Mert egy csajszit felvilágosítottam arról, hogy a saját kezű ajándék felbecsülhetetlen, ő az apjának 25000Ft-os ajándékot szeretne venni, de nem tudja mit vegyen...

Jah és hozzáírtam ezt az idézetet , megjegyzem NAGYON szeretem ezt az idézetet. :D :D

"A rózsaszín ködfátylas nosztalgia - ezt jobb, ha észben tartjuk - mindig a gazdagok sajátja. Könnyű úgy rajongani a paraszti életformáért, ha nem pottyantós vécét használunk."

Azt hiszi néhány gazdag, ember hogy boldog is .

Erre reggel nézem GyK-m piros betűs szöveg, bla bla, törölve.

Nem generált feszültséget a kérdésem, mert nekem volt igazam más emberek szerint is, akiket még láttam amikor még aktív volt a kérdésem.

2013. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem feltöltöttél magadról képet és nem mindenkinek tetszett. Ez ezzel jár, aki itt mutogatja magát, ne lepődjön meg. Mivel mindenkinek más az ízlése, értékrendje, élete, így más más válaszok is születnek.
2013. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!