Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még itt éjjeli baglyok? :D

Vannak még itt éjjeli baglyok? :D

Figyelt kérdés

Személy szerint világ életemben jobban szerettem az éjszakát: szép, nyugodt, és ilyenkor mintha feltöltődnék energiával, hirtelen megjön a kedvem még a takarításhoz is... :D Most meg, hogy itt a nyár, ki is használom és általában 11-14 óra között szoktam elmenni aludni, hogy aztán estefelé felkeljek.


Amúgy nem zavar, nem akadályoz semmiben és egyébként is bármikor vissza tudnék állni, ha akarnék, csak arra vagyok kíváncsi, van-e még bárki aki szintén inkább éjszakapárti, még ha ez nem is ennyire szélsőségesen nyilvánul meg... :)


2013. júl. 9. 04:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én fiatalabb koromban minden szombat este discóban dolgoztam,és amikor nem dolgoztam akkor buliztam.Nem tagadom még mindig vannak olyan szombat estéim amin nem tudok csak úgy elaludni.De mostanság ilyen problémáim nincsenek mert elég sokat dolgozok és az kitud fárasztani.Amúgy ha napközben alszol az gáz!Általában hétköznapokban minden jó dolog napközben történik,ebből Te mindig kimaradsz!Mellesleg szerintem senki sem szeretne olyan barátot vagy barátnőt aki napközben csak alszik.Én nem szólok bele,ez a Te dolgod,ha így jól érzed magad akkor csináld tovább!
2013. júl. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Egyébként ezzel vitatkoznék, nem érzem úgy, hogy bármiről lemaradnék emiatt. Ha történik valami érdekes, egyszerűen ébren maradok. :) Meg nyilván a napközbeni semmittevést csak tanulóéveimben tudom megengedni magamnak, úgyhogy amíg nem dolgozom, kihasználom, hogy akármeddig ébren maradhatok. :D

2013. júl. 9. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi lennék.. csak laknak rajtam kívül mások is a házban, szóval nem tehetem meg, hogy éjszaka porszívózzak. :D De így is sokáig ébren vagyok, reggel meg korán felkelek.
2013. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak. Imádom az éjszakát. Nappal sem alszok, egyszerűen nem tudok. Ha meg már nagyon kész vagyok, ledőlök 3-4 órára. Nappal is pörgés van.

Múlt éjjel aludtam "rendesen", viszont akkor is másfél-két órát feküdtem az ágyban álmatlanul, pedig azelőtt 3 nap alatt elszórtan aludtam összesen vagy 6-7 órát...

2013. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: az szép... Irigylem a pörgésed. :D
2013. júl. 10. 06:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Áll le a speeddel,vagy akármi más hasonló dologgal!
2013. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak kávé, az se non-stop. :)
2013. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!