Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miről lehet felismerni a...

Miről lehet felismerni a szeretethiányos embert?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A 10#-es beletrafált. Így jár kézenfogva a népszerűség és a magány.
2013. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Senki nem válaszolt a kérdésre! :D Őket is az arcukról és a hangjukról lehet felismerni, mint bárki mást! Höhö...


Persze ha netán mégis az a kérdés, hogy miről lehet kiszúrni őket, akkor a helyes válasz: legtöbbször nem lehet. Lehetne teszteket kiagyalni, de szerintem képtelenség pár perc alatt megállapítani, hogy kimondottan szomjazza-e a szeretetet. Inkább a Jampolsky által bevezetett szeretetnyelv-fogalom és a köré csoportosuló tudásanyag segíthet otthonosabban mozogni ebben (is). Könyv itt: [link]

2013. júl. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10-es nagy igazságot mondott, én is úgy álcázom a szeretethiányt.
2013. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretethiányos vagyok. :-( Hálás vagyok ha leszólítanak vagy ha egyáltalán nem rosszat mondanak. Már azért is madarat lehet velem fogatni ha, valaki tőlem kérdez meg valamit és nem mástól vagy ha köszön, esetleg rám néz. Ha megdícsérnek az kihat az egész napomra, de ha cinikusak és rosszakat mondanak rólam az is, odab*szik egy jó erőset. Kedvem sincs felkelni és elmenni egy olyan közegbe ahol nem ismernek el. Van hogy csak ölük és olyan mély ponton vagyok és szomorú vagyok, amit a pszichológia nem is ismer. Önbizalom hiány is még jel lehet.
2020. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*ülök előző vagyok.
2020. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!