Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miről lehet felismerni a...

Miről lehet felismerni a szeretethiányos embert?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hálás ha szeretetet kap.
2013. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem szereti magát.
2013. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2013. júl. 8. 14:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es eszméletlen nagy baromságot írtál!!!
2013. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretet hiányban szenvedek. Állandóan vagyis inkább sokszor szomorú vagyok és kedvetlen. Nagyon hálás vagyok azért is ha csak köszönnek nekem, vagy jó szót mondanak megdicsérnek. Nagyon sokszor sírok és magamat hibáztatom azért, mert nem szeretnek az emberek. Nem akarom magam sajnáltatni, ezért mindig úgy sírok,hogy senki sem vegye észre.
2013. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
amit az utolsó írt, én is már egy mosolynak is hihetetlenül tudok örülni. vagy egy apró kis bók az egész napomat fel tudja dobni.
2013. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
az erősen szeretethiányos emberek nagyon ragaszkodnak azokhoz az emberekhez, akik kedvesek hozzájuk. sajnos vannak olyanok is, akik már már túlzásban tapadnak a másikra
2013. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a szeretethiánynak is több fajtája van. Engem pl. "szeretnek", népszerű vagyok, sok barátom van, fiúk, lányok vegyesen, mégis magányosnak érzem magam, mert nincs barátnőm, akire vigyázhatok, akit szerethetek, és aki "máshogy" szeret mint a barátaim.
2013. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Zsuzsibuzsi válasza:
54%
Mi is az a szeretethiány? Nem kap - vagy nem ad elég szeretet? De miért is nem ? Külső, vagy belső okok vezetnek ide? Ez fontos tisztázni, hogy érdemtelen e valaki a szeretetre, vagy érdemes rá, de azok, akiktől várja, képtelenek szeretetet ADNI, mert maguk is szeretethiányos emberek, és csak KAPNI AKARNAK MÁSOKTÓL, de sohasem viszonozni.
2013. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Onnan ismered fel, hogy ő mosolyog a legjobban.

Aki sokat nevet annak nagy gondja van. Én is így álcázom ...

2013. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!