Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 20 évesen még imádom a...

Ha 20 évesen még imádom a meséket (pl. Scooby doo) az mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Scooby Doo, A kullancs, Ben10, Vasember, Igazság ligája stb... kedvencek, mai napig nézem őket, sőt, a rohadt T-home nem szolgáltat Cartoon Networkot, hát a szívem fájdul bele komolyan :( :D Normális ez? Azt veszem észre, hogy minden korombeli játsza a felnőttet, pedig valljuk be 20 évesként nem vagyunk annyira felnőttek bármennyire is úgy hangzik.

2013. júl. 7. 11:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én is imádom a meséket! Moziban is csomószor inkább animációs filmet nézünk barátommal. Nekem a kedvenceim a Micimackó (filmek és sorozatok is minden mennyiségben :D ), Lilo és Stich is aranyos volt szerintem, Eszeveszett Birodalom mindkét része szerintem nagyon jó, Spongyabobot is szoktam néha, Scooby Doo, Tom és Jerry, Hupikék törpikék mese, Gumimacik meg még sorolhatnám... :D Általában barátomnak sem kell könyörögni, hogy nézzünk mesét :D De mi pl szeretjük a Family Guyt is nagyon! 21 L
2013. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Family Guy. :))) "Laza vagyok, látóóód? hatkor szólj kapcsoljam ki a szolit, bááááj :)" Elborult egy cucc, az tuti. :-) a jó, ezt tényleg látni kell, elmondva értelmetlen. ;-)
2013. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
hát Family Guy az... inkább divat :D Eléggé látszik, hogy a hülyeségekre épül minden, és hogy úgy állnak neki a készítők 1 epizódnak, hogy előtte körbeadják a marihónalját :D Jó meg minden, de nagyon sokszor túlfeszített, értelmetlen poénok, és azokat az énekléseket jaj de utálom :D De még mindig jobb, mint a south park :D De a Scooby-Doo Show-t semmi sem űbereli :3
2013. aug. 18. 04:04
 24/25 anonim ***** válasza:
Azóta felnőttel? 20 évesen még bőven gyerek voltál de most 27 évesen már megtudod mondani megmaradtál e még gyereknek ha véletlenül olvasnád.
2021. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
hehe, a mai napig nézem őket de nem nagyon gyártanak manapság értelmes meséket, szóval inkább a régieket nézem újra vagy amiket régen kihagytam. Mondjuk a Tini Titánok harcra fel egész jó :D Ja és a 'felnőtt' élet baromi unalmas, elég ijesztő miket csinál az emberekkel, karót nyelt full komoly zombikká alakítja őket, szóval inkább megmaradtam a régi önmagam, így legalább én jól szórakozok :D
2021. jan. 10. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!