Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 20 évesen még imádom a...

Ha 20 évesen még imádom a meséket (pl. Scooby doo) az mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Scooby Doo, A kullancs, Ben10, Vasember, Igazság ligája stb... kedvencek, mai napig nézem őket, sőt, a rohadt T-home nem szolgáltat Cartoon Networkot, hát a szívem fájdul bele komolyan :( :D Normális ez? Azt veszem észre, hogy minden korombeli játsza a felnőttet, pedig valljuk be 20 évesként nem vagyunk annyira felnőttek bármennyire is úgy hangzik.

2013. júl. 7. 11:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
nem gáz egyáltalán :D én is hasonlóképpen állok 21 éves lány létemre. mondjuk én nem scooby doo-t szoktam, hanem pl. Phineas és Ferb részeket tudok egész délelőtt nézni :D
2013. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

A legjobb meséket 15-20 évvel ezelőtt készítették. Ezeken nőttünk fel. Jóhogy mesefüggők lettünk:)

20L

2013. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi gáz. Merj az lenni, aki vagy :)
2013. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén, én mindig debilségnek tartottam ezt. De ez csak az én véleményem. Ettől függetlenül lehet valaki felelősségteljes, intelligens ember... Viszont ha egy lány néz ilyeneket, az szerintem aranyos. :)
2013. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Abszolút semmi fura vagy szégyellnivaló nincs ebben, nézze mindenki azt, ami tetszik neki, plusz néhány műsor, amit említesz (pl. A Kullancs vagy az Igazság Ligája) felnőtten élvezhető leginkább, mert akkor jobban átjön a humoruk vagy éppen komolyságuk.


Maximum akkor nézz magadba, ha a rajongásod már habzószájú fanatizmusba ment át, ami sajnos igen sok rajzfilmnézőre jellemző manapság.

2013. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én a Frédi és Bénit, Tom és jerryt, Frakk, Magyar népmeséket szeretem. A férjem Szilaj, Oroszlán király, 101 kiskutya, Rumcájsz, meg a szilajhoz hasonló meséket szereti. A fiaim Sonkuku, meg ehez hasonló meséket néznek. Én 44, férjem 42, gyerekek 21,17,14. Szóval 40 körül is lehetünk gyerekek.
2013. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Justicar ***** válasza:
Az egyik volt tanárom a 30as éveiben jár, és minden hétvégén megnézi a Spongyabobot.
2013. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
fanatizmusba nem megyek át, max úgy, hogy úgy kattantam rá az Igazság Ligájára, hogy játszottam az Injustice al, de fordítva is igaz sokszor. De tényleg, csak én szerintem hülyeségek a mai mesék? Oké, a BEN10 még jó mese, meg van 1-2, de ez a Chowder nekem nagyon debilnek tűnik, de mégis sokan szeretik, nem értem :/ És az meg megint csak nagy kár, hogy a jó kis Jetixet megvette a Disney, és Disney Channel lett belőle, de csak ilyen tini-hülyeségek mennek rajta, még csak nem is mese... a Minimaxon meg tényleg 5 éveseknek való mese megy, a Megamaxon meg örökké anime, amit annyira már nem szeretek :/ :D És amúgy így idősebb korban nézve egyes meséket rájöttem, hogy eléggé brutálisak, de mégse lett senkiből ez miatt gyilkos meg őrült, mint ahogy azt sok idióta állítja :D
2013. júl. 8. 01:18
 19/25 anonim ***** válasza:
A Chowder-nek tényleg elég sajátos világa van, de sokan kedvelik az efféle random humort, plusz ne feledjük, hogy jóval előtte is volt sok hasonlóan elborult rajzfilm, ami hasonló szürreális humorral operált, pl. a Ren és Stimpy, Boci és Pipi, KaBlam!... voltaképp egy külön műfajhoz tartoznak az ilyenek.
2013. júl. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
szerintem meg ez a Chowder már tényleg az agymosás szintjén van, semmi értelme, de mégis nézik az emberek :D Vannak ám ilyen mesék, hogy még te is utálod, de leülsz és nézed, mert mintha hipnotizálna :D Amúgy a Boci és pipi, Én vagyok menyus is elég...fura volt :D Meg a Dexter Laboratóriuma is, de mondjuk az egész jó volt :D
2013. júl. 8. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!