Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 20 évesen még imádom a...

Ha 20 évesen még imádom a meséket (pl. Scooby doo) az mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Scooby Doo, A kullancs, Ben10, Vasember, Igazság ligája stb... kedvencek, mai napig nézem őket, sőt, a rohadt T-home nem szolgáltat Cartoon Networkot, hát a szívem fájdul bele komolyan :( :D Normális ez? Azt veszem észre, hogy minden korombeli játsza a felnőttet, pedig valljuk be 20 évesként nem vagyunk annyira felnőttek bármennyire is úgy hangzik.

2013. júl. 7. 11:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, játsza. De hidd el, ő is ugyanúgy megnézi a kedvenc meséjét, ha másnem hát nosztalgia címén, csa kegyesek nem verik olyan nagy dobra a dolgot.
2013. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

25 éves bátyám is sokat nézi a meséket (Cartoon Network megszállott -.-") de szerintem nem gáz. Én is nézek mesét (17/L),barátom is néz meséket (27/F).

Igazából szerintem mindenki szokott mesét nézni,csak mindenki cikinek tartja így nem beszél róla. :)

2013. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Én ugyan még csak 18 vagyok, de még mindig megvan az a szokásom, hogy hétvégente reggelenként rajzfilmeket nézek. (Bár sajnos Cartoon Network nálunk sincs :)) Nem tudom, normálisak vagyunk e, de én egyelőre nem érzem ezt problémának.
2013. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Szerintem sem gáz,én is szoktam nézni,Spongyabob a kedvencem :D 21/L
2013. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22 vagyok, imádom a Disney meséket..mai napig szívesen hallgatom a dalokat belőle és nézem magát a mesét. Nekem ez így jó, szerintem valahol legbelül mindig megmaradunk gyerekeknek..:)
2013. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Làtod,làtod nem vagy egyedül :D Èn ès a baràtom 21L,21F is nèzünk mesèt!Szerintem inkàbb mesèt nèzzünk,mintsem Gyilkolos jàtèkokat jatszunk,drogozzunk,vagy piàljunk!Ja amugy a Magyar nèpmesèket elnèznèm reggeltöl estig! :-) Nyugi mi is mesèzünk :-) :-)
2013. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

sajnos a Cartoon Network-on már alig adnak jó meséket, de ha épp jó megy rajta akkor nézem simán :D

20 vagyok énis

2013. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Fontos, h az ember megmaradjon gyereknek, HA EKÖZBEN PARALEL FELNŐTTÉ IS VÁLIK. :)


"Akit az istenek szeretnek

örökre megtartják gyereknek." :)

2013. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Egyébként 40/F voltam. :) Maci Laci az elemózsiás kosárral: kirrály. :P :) Kung-Fu Panda első rész: na, az még humoros is, filozofikus is! (A 2. rész is jó, de az első már nem lehet túlszárnyalni :) )
2013. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
akkor Mi ilyen örök gyerekek vagyunk? :D megmondom őszintén, én nem akarok felnőni soha :/ :D Ha majd munkaügyileg olyannak kell lennem, akkor megjátszom a komolyt, meg igazából tudok is az lenni, de utálok...a felnőttség nekem olyan unalmas, monoton. Ahogy elnézem nem is kell attól félnem, hogy felnövök :D
2013. júl. 7. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!