Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ilyen bunkó,...

Csak én vagyok ilyen bunkó, embergyűlölő vagy nem vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem emberundorom van. Zavarnak a csücsöritős,pucsitós műanyag csajok és agyonszolizott pasijaik,idegesitenek a 2szinű csajok akik puszilkodnak minden találkozásnál mert az annyira ééééédi aztán egymás háta mögött lemondják egymást. Zavarnak a fontoskodó öregasszonyok akik elsőnek futnak fel a buszra mert nekik annyira nagyon fontos a kinai piacra menni és fent tartják a forgalmat és szúrós tekintettel néznek minden fiatalra,mint akik haragszanak a világra. Idegeimre mennek a hülye emberek akik nem tudnak sorba álni a busznál,nem is engedek senkit benyomulni magam elé ha csak nem terhes vagy megkér rá. Amúgy mindig kirakom a könyökömet h ne tudjanak elém menni. Zavarnak a primitiv tinicsajok akik bugyiban pózolnak aztán riynálnak hogy a napiszaron kötnek ki. Utálom a műanyag-playbackelő énekesnőket és a gagyi mainstream zenéket amik naponta 30szor mennek a rádióban. Kibukok azon ha elálják az emberek a mozgólépcsőt mint a birkák. Utálom a tömegnyomor akciókat,nem birom azt amikor mindenki egyforma stilusban nyomul...birka csordát látok olyankor. Nem értem a csajok hisztizését mindenen,nem értem miért járnak csoportosan wc-re. Már gyerekkoromban is ilyen voltam,utáltam amikor rinyáltak a többiek minden sz.rért a taaaaniiiiitóóóóónéééééni-nek.Mindig azt csináltam amit akartam,nem szerettem ha mások belebeszéltek az életembe,ezért sokan utáltak. Most hogy egyetemre járok,normálisabb emberekhez van szerencsém akik már megszokták a természetemet és szoknak röhögni a beszólásaimon,birnak engem meg én is őket,de amikor felhozzák hogy miért nem megyek koleszba kiráz a hideg. Úgy érzem hogy engem az akadályozna a személyi szabadságomban,nem tudnám mással megosztani a szobámat,mert tudom hogy az jönne hogy adjam kölcsön a ruháimat amitől én a falra mászok. Nekem nem kell más cucca,másnak se keljen az enyém. 13 év alatt nem alakult ki 1 igazi barátságom se suliban,valahogy összes barátnőmről kiderült h kétszinű és megutáltam. Öszevisza van 2 igazi barátnőm. Az egyik olyan mintha a húgom lenne,15 éve ismerem a másik meg olyan mint én csak kedvesebb. A pasim az teljesen olyan mint én csak pasiba,ő a legjobb barátom is egybe,olyanok vagyunk együtt mint Beavis és Butthead,annyi külömbséggel hogy lány vagyok. Vannak még rajtunk kivül ilyen emberek? Azon is kibukok ha valaki csámcsog vagy ha görbén vágja le a vajat,és ha valaki (pasimon kivül) beleiszik az üvegembe azért ölni tudnék mert elképzelem hogy előtte pl. leszopott valakit vagy herpeszes.

2013. jún. 26. 20:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
zsiir megkereslek :D
2013. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem, én is tök antiszociális vagyok. Rühellem a kisgyerekeket, idegesítőek, folyton bőgnek, büdösek, nem tudnak rendesen beszélni, meg semmit sem csinálni. Mások babusgatják őket, hogy cukik, stb, és sz*rok rájuk, úgy ahogy vannak idegesítőek és szerencsétlenek, önállótlanok. Nem érdekel, hogy én is ilyen voltam, sosem érdekelt, kiskoromban is különc voltam, sosem voltam tagja semmiféle bandának vagy csapatnak, általánosban is csak tengtem a sok nyomorék között, akiknek semmi jövőképük nem volt, fogalmuk sem volt semmiről, csak részegen fetrengtek az árokban, meg cigarettáztak, meg cseszegettek engem, hogy hetedikes létemre miért nem járok szoláriumba, és miért nem megyek velük bulizni. Kemény hármas átlagommal strébernek tartottak, mert 8ból bukni menő. Most meg harmadszor járják a kilencediket szakmunkásképzőben.

Utálom az összes ilyen primitív kis csitrit, akik azt hiszik, övék a világ az ájfónjukkal meg a vodkásüveggel a Facebookon. Nem illek ebbe a társadalomba, úgy érzem.

Utálom én is a műcelebeket, utálom Sarka Katát meg az idióta műmosolyát a sok botox mögül. Utálom a tehetségtelen búzákat, akik mégis milliomosok. Utálom az öregnéniket én is, elmegyek mellettük a lépcsőházban, és egyből pletykálnak is rólam, mert ez a szórakozásuk.

Kevés barátom van, és abban a kevésben sem bízok 100%-osan, mert sokszor átvertek már. Az egyetlen személy akiben bízok, az én vagyok. Másokban nem lehet..

2013. jún. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi időt szánni ökörségekre szánalomra méltó szellemi impotenciára vall.
2013. jún. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
te ostoba kis gyökér.
2013. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ostoba vagy te magad meg az anyád aki a világra ellett téged te lófa..marci
2013. júl. 3. 00:18
 16/17 anonim ***** válasza:
65%

Zseniális ez a téma XD Ahogy itt oltjátok egymást XD


Nade komolyra fordítva a szót, én is ugyanilyen embergyűlölő vagyok. Próbálok pozitív lenn, de nem megy, már mindenkit lesz*arok a szűk családi kört leszámítva. Szerintem egyre hülyébbek az emberek, de tényleg.


Ohohóó, a busz, igen. Utálom az öreg nyanyákat, akik nem azt mondják, hogy "Hé, te, add át a helyed!", hanem motyog félhangosan, hogy "Ücsörögjenek máshol ezek a bunkó fiatalok akik nem adják át a helyet." Vagy amikor kutyás nyanyák a kutyán keresztül beszélnek hozzám. "Látod Morzsikám milyen pofátlan az a néni?"


Utálom a hangoskodó külföldieket is, a csoportosan óbégató piásokat, a tűsarkon tipegő (mert járni nem tud vele) műcsajokat, a hülye kutyásokat (hogy ezekből mennyi van...), a macskaimádókat (a kutyatáp az kutyatáp, de a macskatáp az cicatáp bassz*meg), a sz*r zenéket bömböltető szomszédokat, a neveletlen kis köcs.ög gyerekeket, az óbégató csecsemőket, a levakarhatatlan krisnásokat, az olyanokat akik nem ismerik az órát és folyton késnek, a bunkó fogorvosokat.

2013. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

könyörgöm, ne így viszonyulj hozzá! van egy hasonló ismerősöm, aki hányingert kap az emberektől, elmondása szerint imádja utálni őket, de legtöbbször a semmiért, mert tényleg nem kapott pofont az élettől. Nem is kell mondanom, ki nem állhatják őt az osztálytársaim, de ez az ő hibája.


néhány embert gyűlölhetsz (bár az is megárt) de ne az egész emberiséget. Az ember egy társas lény, és ha senkiben nem látod meg a jót, nem jutsz semmire az életben. Ez van.

2018. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!