Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetünk magabiztosabba...

Hogyan lehetünk magabiztosabbak? Hogy küzdjük le a gátlásainkat? Általános tanácsok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Egyparancsolat:

Ismerd meg önmagad!

2013. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
S azt hogyan?
2013. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem két perc, és mindenki egyedi eset. Általánosságban elmondható, hogy tökéletes kezdet arra vadászni, mikor áltatod magad, tehát mikor ignorálsz fontos tényeket, és mikor hiszel inkább hazugságokban, csak mert az kevésbé kellemetlen... Belső őszinteség és önismeret édes testvérek. Az önismeret útja pedig a bölcsességé is. Nem, nem az ünnepelt bölcs szerepé, hanem a jó okkal higgadt és magabiztos, megérkezett, bizonyos értelemben koravén emberé.
2013. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Doruss ***** válasza:
100%
Az első lépés tényleg az önismeret, és ebben nekem Csernus Imre könyvei sokat segítenek. Elsősorban a Drogma c. könyvét ajánlanám, sok mindenre rájön az ember, miközben olvassa és egy kicsit önkéntelenül is magába néz. (Tényleg jó könyvei vannak, még nekem is tetszenek, pedig mindigis utáltam a pszichológiával kapcsolatos dolgokat.)
2013. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!