Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te férfi vagy nő lenél inkább?

Te férfi vagy nő lenél inkább?

Figyelt kérdés

ha dönthetnél, szerinted melyiknek jobb lenni??


életkort és nemet (nem nemet) is írjatok



2013. máj. 17. 17:55
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
az vagy
2013. máj. 21. 15:12
 42/45 female_superiority ***** válasza:
15%

Dehogy vagyok! :-)

Ha már a privát levezeést elutasítottad, akkor offoljuk szét a témát. Így megint én leszek a hülye Nő, aki nem áll le ;-) Persze a privátomra, amiben korrektül köszöntem, bemutatkoztam+felajánlottam az eszmecserét, csak egy egysoros gúnyolódást kaptam vissza-aztán most a kérdés alá hozol be olyasmit, ami privátba való. :-D


Na szóval, nem vagyok feminista.

Nem mondom, jól látnak pár dolgot. De végső soron tipikusan nem látják a fától az erdőt.

Miben van igazuk? Abban, hogy a férfiuralomnak véget kell vetni.

Miben nincs igazuk? Az eszközeiket rohadtul benézték.

Hogy Nőként sikeres legyek, annak nem az a módja, hogy férfivá válok...

Nem szoktam két sör után a kocsmában böfögni, se fingani és megszagolva röhögni. Ezek nem épp Nőies dolgok.

Volt már olyan feminista, aki arról írt, hogy a Nők között is ugyanolyan viccesnek kéne lennie a fingásnak-no comment.

Épp attól vagyok értékesebb Nőként, hogy nem csinálok ilyen baromságokat, mint a férfiak.


Szánalmasak a feministák, amikor férfihajat vágatnak maguknak, nem sminkelnek és férfiruhát vesznek...

Mit akar ezzel elérni?!

Kevés olyan Női Dolog van a hétköznapi életben, mint a reggeli készülődés. A sminkelés finom művészete, ami annyira Nőies, hogy egy férfi nem is igen értheti. Én is készülődik kábé egy órát munkábamenés előtt.


Fodrászhoz, kozmetikushoz, manikűröshöz járás. Tipikusan olyan szórakozás, amit csak a Nők érthetnek. Gyakran nem is igazán az új hajról szól, hanem arról, hogy Női Társaságban vagy, a fodrászlánnyal+a többi lánnyal, aki ott van.

Ezt is meg akarják szüntetni a feministák, mondván erősítik a sztereotípiákat. Micsoda? Én nem férfi akarok lenni, hanem Nőként sikeres!


Minek vesznek a feministák férficipőt, férfinadrágot és férfipólót? Nem a Nőkről szólna ez a mozgalom?

Az én cipőimnek bizony öt-tíz centi a sarka, veszek szoknyát, szűk nadrágot, pánt nélküli felsőt, most épp rózsaszín-fehér két centis körmöm van és ha megyek be délután dolgozni, kifestem magam. Szép ízlésesen. Ezek tipikusan Női DOlgok, amiket egy férfi nem is igen tud értékelni, például melyik köröm a szebb, melyik magassarkú, nekik mind egyforma. Pedig ez is egyfajta művészet, egy Női Művészet

Miért akarják a feministák, hogy megszabaduljunk attól, ami a mienk? Miért akarnak, ha egyszer FEMINisták, férfiként érvényesülni?


Teljesen más a Női Mentalitás, mint a férfi, máshogy gondolkodunk, vitázunk, más az életvitelünk.

Ha megpróbálunk férfiként viselkedni/élni, akkor csak megszabadulunk attól a kevés dologtól, amitől mások vagyunk, ők pedig a saját térfelükön megfogatják velünk a padlót.

Én értem, hogy jót akarnak, de hitelesebb lenne a Nőkért kiállni Női Ruhában, kisminkelve, Nőies Stílusban beszélve.

Kérdezem én, hogyan várhatjuk el a férfiaktól, hogy Nőnek tartsanak minket, ha magunkat sem tartjuk annak? A feministák valójában Nőgyűlölők, mivel férfinek öltöznek, férfiként viselkednek, szerintem még a mellüket is leopráltatnák a "megkülönböztetés eltörlése" végett.


Engem igen is különböztessenek meg én (szerencsére) nem vagyok férfi!

A megkülönböztetés nem feltétlenül hátrányos, a Nőuralomban, a matriarchátusban is meg van különböztetve a Nő, csak ellenkező előjellel. Ahogy ez helyes. :-)


Plusz, amikor kimennek a feministák tüntetni. Akkor is jót akarnak, de akkor sem látják a fától az erdőt. Kimennek tüntetni, kinek üzennek? A vezetőknek. A vezetők mik? Férfiak. Újra ott tartunk, hogy Nők, könyörgünk a férfiaknak, egy kis alamizsnáért. Még akkor is, ha ezt feminista tiltakozásnak nevezzük :-)


De a "kedvenc" őrültségem tőlük, a Női Kvóta. A cél megintcsak jó és megintcsak nem látják a fától az erdőt. Tényleg kevés Nő van bizonyos pozíciókban, tényleg többen kéne lennünk.

Nade Női Kvótával??!!!! Mit is jelent a Női Kvóta? Gondoljuk végig!

Vannak pozíciók, ahol a férfiaknak van keresnivalója, mi meg megalázkodva kérjük, könyöegünk, hogy ugyan már, mi Nők is kapjunk pár helyet. Megintcsak paradoxon és megint magunkat alacsonyítjuk le.

Több Nőre van szükség, igza. Hogy érjük el? Egyszerűen. Úgy, mint Én. Legyünk olyan Nők, akiket érdemes választani-akár egy férfival szemben is.

Mindenféle kvóta nélkül vagyok 32 évesen középvezető. Egyszerűen eleget tudtam és elég jónak bizonyultam.


Mit tehet egy Nő? Legyen Nőies, ez a legfontosabb. Továbbá higgyen magában, abban, hogy felsőbbrendű és legyen a legjobb a szakmájában.

Aztán a férfiak szépen visszakerülnek, ahová valók :-)


A matriarchátus vezetői is Nőies Nők voltak, nem férfias puncisférfik, mint a feministák.

2013. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 Alaque ***** válasza:
88%

Akkor bocsáss meg, hogy félreértettünk, te tényleg nem feminista vagy. A nősoviniszta jobb kifejezés. Ugyanolyan korlátolt vagy, mint a férfiak magasabbrendűségét tényként kezelő férfiak.


Hogy a női kvótának meg mi az értelme, arról itt nagyszerűt vitatkoztunk, ha gondolod, olvasd el, és fogj kezet, bocsánat, pukedlizz a barromarcú hímsoviniszta hozzászólóknak.

2013. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 Alaque ***** válasza:
2013. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
2013. máj. 22. 15:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!