Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te férfi vagy nő lenél inkább?

Te férfi vagy nő lenél inkább?

Figyelt kérdés

ha dönthetnél, szerinted melyiknek jobb lenni??


életkort és nemet (nem nemet) is írjatok



2013. máj. 17. 17:55
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

a többi válaszolónak köszönöm a választ


még persze lehet írni :))

2013. máj. 17. 19:36
 12/45 AlinaHella válasza:
100%
Véleményem szerint sok komoly előnye van a férfi létnek, de közegtől is függ. Összességében kipróbálnám férfiként is, női életem után. : D 17/L
2013. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 female_superiority ***** válasza:
0%

Alacsony intelligenciájú ember, aki közel négyes átlaggal végezte az ELTE TTK-n a kémia szakot, most meg 32 évesen egy cégnél középvezető? ;-)

Emellett beszélem az angolt, a franciát, az olaszt és a latint (utóbbit hobbiból tanultam, az előző hármat a munkámban is használom).

2013. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen maradok a nememnél, de egy hétre szívesen lennék férfi, főleg a szex miatt - komolyan foglalkoztat, hogy nekik mennyiben más.
2013. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
60%

Férfi. Nincs havi baj, fizikai erő nagyobb. Gondolkodás egyszerűbb (még a nők se értik meg mindig egymást). És egy kedves válaszadó miatt jutott még egy ok az eszembe: Utálom a feministákat :)

19/F

2013. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

13

az a nagy baj hogy felsorolhatod mit tudsz, de itt a válaszoddal bebizonyítottad hogy pszichológiai problémád van, itt most nem arra gondolok hogy örült vagy, egyszerűen csak gondok vannak problémák vannak az önképeddel, azért állítod be a nőket felsőbbrendűnek hogy növeld az önbizalmad, pedig azt nem így kell,

szóval lehet hogy tanult vagy, de az érzelmi intelligencia nem éppen fejlett, és ez a baj az összes feministával.. ráadásul közösségekbe verődtök ahol csak még rosszabb lesz a helyzet, mert egymást biztatjátok téves elképzeléseitekről....

én is mondhatnám hogy férfiként jobb vagyok, és még nekem lenne is rá okom, de nem teszem, mert szeretem a nőket, sőt általánosságban az embereket, boldogabb lennél ha te is ezt tennéd, és nem néznéd le magad (tudat alatt)

2013. máj. 18. 12:03
 17/45 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


"főleg a szex miatt - komolyan foglalkoztat, hogy nekik mennyiben más."


ez engem is :))

2013. máj. 18. 12:04
 18/45 anonim ***** válasza:
33%

4-es vagyok. Na jó, írok indokot, a múltkor lusta voltam telóról bepötyögni.

Ha férfi lennék, nem menstruálnék (amit utálok) és nem nekem kellene szülnöm.

Ha férfi lennék, akkor nem annyira a hülye hormonjaim irányítanák a hangulatom, nem lennék annyiszor hisztis és depis.

Ha férfi lennék kitanulnék egy jó szakmát (asztalos, csempéző, lakatos, festő-mázoló stb stb.) Abból ma úgyis hiány van, nem lenne gond munkát találnom.

Ha férfi lennék nagyobb lenne a fizikai erőnlétem.

Ha férfi lennék, szerintem egy jóképű manus lennék, nagy farokkal. Könnyen nőzhetnék.

Nagyjából ennyi jutott eszembe.

21/L

2013. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 hunbula ***** válasza:
100%
21/L Férfi lennék. Gyermekkori álmom volt, hogy autószerelő lehessek, mint a nagyapám, de lebeszéltek róla, mert hogy "ugyan, ki bízná egy nőre a kocsiját?!". Azóta is bánom, hogy lemondtam erről, de belátom, hogy sajnos tényleg sok előítélettel találkoztam volna. Szóval, ezért.
2013. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 female_superiority ***** válasza:
9%

Az önképem rendben van, kifejezetten szép Nő vagyok, jól öltözök (Nőiesen), járok fodrászhoz, manikűröshöz, kozmetikushoz, sportolok, a férfiakra egyáltalán nincs panaszom :-P

Nem verődök csoportba a többi feministával, mert nem értek egyet velük. Férfinak öltöznek, férfiként viselkednek és ettől várják el, hogy mások Nőként tekintsenek rájuk. Pedig Nőként akkor leszel sikeres, ha minden porcikádban ízig-vérig Nő leszel. Ha felveszel férficipőt, férfipólót, férfinadrágot, vágatsz bubifrizurát és férfias stílusban kiabálsz a Nők jogaiért. Nem igazán értettem soha feministákat.

Ez a New Wave Feminism, Sex Positive Feminism valóban nagyon szimpatikus nekem, ez nem arról szól, hogy puncis férfiak legyünk, hanem tényleg a Nőként való érvényeülésről, de Magyarországon jobbára még csak hagyományos feministák vannak, úgyhogy kerülöm őket, mint a pestist.

Az eszméimet élőben nem hirdetem, ha rákérdeznek sosem tagadom le, de nem hozakodok vele elő.

Az interneten viszont megteszem.

Nem egyik pillanatról a másikra lett ez a véleményem, hosszú története van, bőséges utanájárással. (Akit érdekel, szívesen elmondom)


Egyelőre hiszem, amit igaznak gondolok (tudok) és igyekszem kiélvezni MINDEN aspektusát annak, hogy Nő vagyok. (Még a menstruációt is. Igen, abban is van jó dolog, csak meg kell találni :-) )

2013. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!