Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány órán át eszel egy nap?

Hány órán át eszel egy nap?

Figyelt kérdés
Egy átlagos napodon. Reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora, nassolgatás, minden összesen.

tegnap 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem számolom, nem is nézem.

Akkor eszek amikor éhes vagyok.

Reggeli ebéd vacsora megvan de nincs időhöz kötve.

Többször snack ezek között, valtozó hogy mennyi.

Nem tartok szabályokat, ha este 10kor leszek éhes akkor este 10kor eszek.

Nem zárok ki ételcsoportokat, csak azt nem eszek, amit nem szeretek az íze miatt, vagy rosszullét miatt, de ez sem érint teljes ételcsoprotot.


Átlagos testalkatom van, rendszeresen mozgok, jógázok.

tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így elég jól értem a táplálkozási elveidet. Én is hasonlóan csinálom. De képzeld most stopperoltam kíváncsiságból, és 6 órán át ettem összesen a nap folyamán, ami azért eléggé lesokkolt engem, nagyon sajnálom az időt ennyi evésre. De nem tudnék mér kapkodni, akkor inkább éheznék, ami nem tenne jót az eleve vékony testemnek. Régen gyorsan ettem, de már sokkal jobban esik alaposan megrágni az ételt, nyugalomban. Úgy érzem, hogy így kevésbé terheli a szervezetemet, gondolom nem kell olyan hirtelen hasnyál termelés sem stb. De nem értek ehhez, lehet hogy nemcsak időigényes, hanem káros is összesen 6 órán át enni egy nap. Pl. legutóbb 1 zacskó chipset ettem, 1 óra alatt. Amikor gyorsabban próbáltam enni, akkor túl töménynek, talán kicsit száraznak is éreztem, undorodtam tőle. De lassan, alaposan rágva nagyon jól esett, csak az időt sajnáltam rá.
ma 00:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!