Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt a lányok?

Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés
Többször volt már velem, hogy elkezdtünk ismerkedni egy lánnyal. Azt mondta, lehetségesnek tartja hogy legyen köztünk valami, mármint kapcsolat. Még nem találkoztunk, amikor hirtelen elkezdett egyre ritkábban írni majd el is tűnt. Mikor hetek, hónapok múlva újra válaszolt, közölte hogy időközben barátja lett. Csak én tartom ezt gáznak? Szerintem ha én ismerkedek valakivel, akkor nem kezdek addig másokkal is ismerkedni párhuzamosan vagy igen?

tegnap 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Én semmit nem latok abban, ha egy társkereső párhuzamosan több emberrel levelezik vagy akár első személyes találkozásig eljut. Ha személyesen is megvan az összhang és tényleg kialakulóban lehet valami komolyabb, az természetesen más kérdés.
tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Lehet unalmas voltál neki, vagy nagyon ráakaszkodtál a neten, így a csaj másokkal is írogatott. Lépj tovább, 10-ből 9 csaj ezt teszi. Mondjuk mi pasik is több csajt fűzünk, max párat talonba teszünk, azoknak ritkábban írok.
tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

"Még nem találkoztunk"


Akkor minek akarod őt elkötelezni?? Talán már tulajdonodnak tekinted és megszabod neki hogy mit csináljon??

Atyaég!

tegnap 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2

Bocs de én soha. Ha én azt mondom egy lánynak, hogy lehet köztünk valami, akkor nem kezdek addig más lányokkal

tegnap 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ezért szívod meg. :) ne görcsölj rá, fűzz több csajt is.
ma 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megunt téged.
ma 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mai világban sajnos de. A társkereső appok és minden úgy van kialakítva, hogy egyszerre több vasat tarts a tűzben.


A komolyabb dolgok, tehát a randizás az már lehet sokaknak vízválasztó, de még ott is kezd már úgy felszakadozni, és sokan mások már teljesen normálisnak tartják azt is, ha párhuzamosan több emberrel is randiznak.


De az a része, hogy chatelgetés, hívásozás... az teljes mértékben már szabadon megy, és nincs olyan szinte senkinél se, hogy egyetlen emberre koncentrálva leragadnak ennyire az ismerkedés elején, amikor még egy találkozó se volt.


Persze helyzete válogatja... ezért is érdemes azért hamar eljutni randiig, ott gyorsabban eldől, hogy van-e kémia, van-e összeillés, stb... akivel hezekig csak a chat+hívás megy, ott valami már nem okés

ma 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!