Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csináljátok ezt lányok?

Miért csináljátok ezt lányok?

Figyelt kérdés

Az elején le is szögezném, hogy akinek nem inge, ne vegye magára.

Adott egy srác, akinél nem lelhető fel semmilyen deviáns viselkedés, nem a legbutább, ad magára és soha eszébe nem jutna a másikat-mondjuk egy lányt..-megbántani. Szépen fokozatosan beszélgetésbe elegyedik egy lánnyal aki azonban a kezdetben mutatott érdeklődését szépen lassan elhanyagolja-mondjuk ugy, hogy nem válaszol,elkezd flegmán viselkedni/egyszavas válaszokkal le is tudja az adott srácot-és szegény srác kilátástalan helyzetbe kerül ezek végett. A lány aztán megalázóan friendzone-ba helyezi és összejön egy kishijan analfabéta sráccal(elnézést a túlzásért) aki aztán majd jól átveri,hazudozik neki de lány valamilyen titokzatos módon mégis inkább hozzá vonzódik mint a mindezt csendesen végigfigyelő sráchoz.

Vagy tegyük fel,hogy még csak friendzone-ba se tette, csak szimplán lesz@arja a srácot. Elhiszem, hogy van amikor egy fiú halál unalmas és azért teszitek mindezt..de amikor kezdetben jópofik vagytok meg stb. milyen okból teszitek ezt,avagy miért hülyítetek egy fiút?


2018. nov. 2. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Biztos te vagy a fiú... Ha ilyen szavakat használsz, hogy friendzone, meg a tököm tudja még mi, az gáz. Tudod hogy hívják túl lelkes, udvarias, kedves, érdeklődő férfiakat? Szinglik.
2018. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte érdekesnek talált, de aztán jobban megismert és rájött, hogy nem vagy az esete. Lépj túl rajta, így jártál. Nem kellemes, de veled is elő fog fordulni, hogy ilyen leszel valakivel.
2018. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"...aki azonban a kezdetben mutatott érdeklődését szépen lassan elhanyagolja" Itt le is írtad a választ. Kezdetben érdekelted, nyitott volt feléd, de nem fogtad meg különösebben és talált mást, aki igen. Ne vedd magadra, sajnos ez így megy... Nem illett hozzád a lány. Az már egy más kérdés, miért éppen az átverős, ígérgetős gyereket választotta, de talán mert magabiztosságot sugárzott, ami vonzó.
2018. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es, igen pont ez az, miert szinglik?

Továbbá a beszélgetés mondjuk kb. egy hónapja tart.

2018. nov. 2. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem se tetszik ez az erőltetett angol kifejezésekkel teli duma. Magyarok vagyunk! Itt Magyarországon barátzóna van, nem "friendzone" !
2018. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megragadtátok a lényeget xd
2018. nov. 2. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Az ikszdé a másik. Hát tényleg nem csodálkozom.
2018. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

b+ az hogy beszélgetsz, ismerkedsz valakivel nem jelent semmit, nem garantál semmit.

Barátzóna nincs, olyan van, hogy valakit nem akarsz kapcsolatra. Na meg, hogy lenne barátzóna ha azóta le se ejt? Az ember kommunikál a barátaival.

Tedd magad túl rajta, neked is lesz olyan, hogy nem tetszik az a csaj aki többet akar.

2018. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sajnálom hogy ennyi bunkó ember van barátom akik nem értenek meg minket és okoskodnak feleslegesen én is így vagyok vele hogy meg ismertem egy lányt és rá egy kis időre el kezdett vonzódni egy nagy képű egoista sráchoz és mivel én vissza fogott voltam meg kedves és nem beszéltem vele úgy mint 1 útszélivel mégis őt választotta.
2018. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!