Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a családomban senkinek sem...

Ha a családomban senkinek sem göndör a haja és kreol a bőre akkor, hogy lehet hogy nekem igen?

Figyelt kérdés
Anyum és apum családjában szó szerint mindenki fehér, kék vagy zöld szemű, de én ennek a teljes ellentéte, miért?

ma 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Téged a gólya hozott. Vagy valamelyik szerelő, postás, futár.
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Örökbefogadtak. Vagy másvalaki az apád. Vagy távoli rokontól örököltél.
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. Biztos hogy nem fogadtak örökbe! Hogy képzeled! Az egész családomban mindenkit ismerek, nekik nem ilyen a külsejük, lehet én vagyok Isten új gyermeke.
ma 15:30
 4/16 Katona Dius ***** válasza:
72%
Lehet, hogy valamelyik távolabbi felmenő (nagyszülő/dédszülő/ükszülő) génjei jöttek ki rajtad. Nálunk pl mindenkinek kék vagy barna a szeme, nekem zöld. Dédnagymamámnak volt zöld szeme, az jött ki nálam.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az én családomban mindenki hófehér, az összes ükszülőm is, nekem pedig ilyesmi a bőröm: [link]
ma 15:41
 6/16 A kérdező kommentje:
Lassan tölt be az app, de ez van, várjátok meg!
ma 15:42
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Miből gondolod, hogy nem fogadtak örökbe? Talán kivettek valakit a gyermekotthonból, ilyet adtak, nem volt szőke.
ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7. Mert mondták volna te eszes.
ma 15:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy titok. De ha nem áll fent ilyen opció, akkor meg más az apád.
ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9. Itt semmi sem titok, de mindenkinek más a keresztje, ki tudja neked mi.
ma 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!