Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mely kategóriákat szoktátok...

Mely kategóriákat szoktátok aktívan követni ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

tegnap 23:46
 1/7 Katona Dius ***** válasza:
91%
Család/Emberek/Állatok/Elektronika/Egészség/Szórakozás (azon belül a könyvek)/Ételek-italok.
tegnap 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Utazás/Gyermekvállalás, nevelés.

A két legjellemzőbbön kívül talán még az Állatok/Családi kapcsolatok/Felnőtt párkapcsolatok/Ételek, italok/Sport, mozgás témakörben szokott szembejönni olyan kérdés, ami érdekel.

Eleinte a Humor kategóriával is próbálkoztam, de talán ott vannak a leghumortalanabb kérdések és válaszok...

tegnap 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem változott az idők során, az elején ezoban ökörködtem, aztán jött a vallás, majd a szex, ezután egy kis kitérő a felnőtt kapcsolatokba, de az túl undorító volt, szóval gyorsan távozóra fogtam, így most leginkább itt az emberekben tanyázom, néha kis ismerkedés rovat.
ma 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah még a családi kapcsolatok is nagyon undi, azt se bírja a gyomrom. Meg van eg titkos kedvenc alrovatom is :D
ma 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Közlekedés
ma 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Emberek, Felnőtt, Ismerkedés, Közlekedés, Politika, Sport, Szépség, Szex.
ma 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-eske, mi titkos kedvenced?
ma 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!