Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek szerint valóban tényleg...

Ezek szerint valóban tényleg jóképű lehetek?

Figyelt kérdés
Anya is sokat mondta, de eddig nem igazán hittem neki, mert az anyák persze hogy a gyereküket szépnek látják. Nemrég egy hölgy ismerősömmel beszélgettem hogy miért vagyok ilyen visszahúzódó és csendes, pedig szerinte jóképű vagyok, meg egyszer egy másik nő ismerősöm is mondta ezt, meg hogy legyek határozottabb.

ma 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Jajj, csak nehogy azt hidd hogy mostantól minden nő álmában te leszel a főszereplő🤣🤣🤣
ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Fogalmam sincs. Nem látok rólad semmi fotót, hogy ezt el tudjam dönteni.
ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Jajj nemár, pedig ezt akartam😅😂😂😂

ma 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Küldj képet és megmondom
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi alapján hiszed? :D Naponta megkapom a miért nincs barátnőd, hogy hogy nem vagy házas? Kérdéseket, de sose szálltam el hogy akkor én hú de jóképű vagyok. Pedig nem 1-2 csajt koptatok le hetente, mondjuk ez a lányok iránti elvesztett bizalmam miatt van. Te itt ennyiből elvárnád hogy írjuk le hogy jóképű vagy. Ennyire önbizalom hiányos vagy?
ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Biztos jóképű vagy, de ha küldesz nem kamu képet, akkor majd én megvizsgállak. :P :)
ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!