Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi visz rá egy anyát, hogy...

Mi visz rá egy anyát, hogy minden egyes alkalommal amikor jön a konditerembe, akkor kihangosítva bömbölteti a videóit, amin a gyereke sír?

Figyelt kérdés
Nem szoktam fülhallgatót használni edzés közben, de lehet elfogok kezdeni. És nem tudom elhinni, hogy mást nem zavar rajtam kívül, mert mennek oda hozzá, hogy jajj de édes stb stb, de kit érdekel? Miért kell full max hangerőn ezt hallgatnia mindenkinek hetek óta?
ma 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Valszeg ennyi élete van, és semmi más szociális interakciója vagy beszédtémája.
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert nyomorék, akik meg ajnározzák csak adják alá a lovat. Ha mindenki kussoltaná akkor elkussolna, de így nem fog. Most ő a világ közele mert leszült, meg a gyereke. Kb hova szarjak kategória. 🤣
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem ugyan a babasírás nem zavarna edzés közben, viszont sajnálnám a babát. Ill. anyuka bömbölő zenéje alighanem engem is zavarna. Ha szólnék, akkor emiatt szólnék.
ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A síró gyerekét nyilván nem verheti el így hát a kondizással vezeti le a felgyülemlett stresszt.
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, egyértelmű, hogy a gyerek a zenétől kezd el sírni? Nem lehet, hogy amúgy is sírna, és anyuka pont azért bömbölteti a zenét, hogy ne hallja őt?
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, kétféleképpen lehet érteni, amit írtál.

1. Az a nő viszi a gyerekét, bömböltet valami zenét, ami miatt (ha egyáltalán amiatt) sír a gyereke. Tehát duóban hallgatjátok a bömbölő zenét és a síró kisgyereket.

2. A nő otthon felvette a gyereke sírását és azt játssza le, amikor veletek konditeremben van.

ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A konditeremben max hangerőn hallgatja a nő azokat a videóit, amin a gyereke van sírás közben.
ma 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Tahó idióta.Én az ilyenek miatt utálom a termeket.A tulajok helyében betartatnék egy házirendet mindenkivel,az ilyeneknek visszaadnám a pénzét és elküldeném.

F*szért nem tudják felfogni,hogy attól,hogy edzenek,még nem otthon vannak.

ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
100%

#7. De mi a bánatnak?


Amúgy meg rá kell szólni.

ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit erélyesen azt kéne neki mondani:

"Anyukám, mások nem azért járnak ide, hogy a te pujáród üvöltését hallgassák non-stop, szal kapcsold ki, vagy felhelyezem a mobilod oda, ahonnan nagyon nehéz lesz tárcsázni."

Na persze ezt kicsit szalonképesebben megfogalmazva.

ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!