Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással is volt már ilyen?...

Mással is volt már ilyen? Hogyan tudnék ezen túllépni? Mert egyszerűen nem megy.

Figyelt kérdés
Azon, hogy a héten történt, hogy volt ilyen iskolai kirándulás és az egyik állomáson fél órát vártunk a következő vonatra. És én meg egy másik ember rossz helyen vártunk és a vonat, meg a többiek otthagytak minket és haza kellett jönnünk, ami végül sikeresen, épségben megtörtént, de a szégyentől valahogy nem tudok szabadulni, és ez nagyon felfal.

tegnap 16:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet nem jó témakörbe írtam a kérdést, de egyszerűen nem tudtam eldönteni és ez mellett döntöttem.
tegnap 16:23
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi az, amit szégyellsz és miért szégyelled azt?
tegnap 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 Az, hogy ott hagyott a vonat. És ez legnagyobb részben az én hibám volt.
tegnap 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Állnak 40-en egy helyen. Ti meg 2-en egy másikon. Mi volt a terv?

Legközelebb alkalmazt a csürhe üzemmódot és tagózodj be a többiek mellé. Ha le is maradtok a vonatról azt legalább együtt az egész banda fogja megtenni, így nem lesz kin röhögni.

tegnap 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 Volt a vonatállomás és mellette közvetelen a feljáró, ahol feljöttünk, amikor megérkeztünk. Mi oda mentünk vissza, mert azt hittük ott lesz gyülekező. És akkor még mindenki szanaszét volt.
tegnap 16:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen előfordul, ha nem hibáznánk, tévednénk, nem fejlődnénk. Tanár egyébként nem volt, aki egybe tartotta volna a csapatot?
tegnap 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 Volt, 3 is, tán ellenőrizték is valamennyire a létszámot vagy nemtom csak még akkor volt kis idő és ráfogták, hogy majd ott leszünk. Meg sokan is voltunk. Meg ilyesmik.
tegnap 17:01
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
6. a mai tanárok alkalmatlanok ilyenre... inkább őket kell vezetgetni nehogy eltévedjenek.
tegnap 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugi. Én egyszer úgy késtem le egy repülőt, hogy a rossz kapunál álltam sorba. Két légitársaságnak is ment gépe majdnem ugyanakkor, a rossznál várakoztam, mert csak azt néztem, hogy Budapest, és mire sorra kerültem, és felvilágosítottak, hogy nem ide szól a jegyem, addigra a másik gép már elment. Egy rokonom várt volna a reptéren, hívtam, hogy egy későbbivel tudok csak menni (szerencsére még aznap volt járat), mert ez történt, neki is az volt az első reakciója, hogy "de hogy nem tűnt fel, hogy másik légitársaság?!"

Szóval igen, mással is volt már ilyen, más is tud világi balf.sz lenni, pl. én, és jelentem, még élek és most már jót tudok nevetni ezen az eseten, majd te is fogsz tudni egy kis idő múlva. Addig meg kitartást.

tegnap 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Porazt kell rakni a gyerekekre es nem vesznek el.
tegnap 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!