Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek férfiatlan, ha...

Szerintetek férfiatlan, ha valakit nem érdekel a kertes ház és a szerelés?

Figyelt kérdés

Diplomás közegben dolgozom, nagy többségében férfiak közt és azt figyeltem meg, hogy a munkatársaim nagy többsége ebből a szempontból hasonlóan gondolkozik. Mindegyiküknek az a célja, hogy kertes háza legyen valahol az agglomerációban és legyen műhelye, ahol szerelhet. Erről beszélnek sokszor, hogy milyen szerszámaik vannak, hogy győzték meg a feleségüket, hogy erre és erre is még szükség van. Na meg akkor hegesztenek, esztergálnak, milyen pöpecül csinálják a kertrendezést, stb.

Én meg bevallom őszintén ezek a dolgok nem hoznak lázba, szerintem sokkal kényelmesebb lakásban élni és nem foglalkozni ilyenekkel. Nekem sokkal inkább megfelel az, hogy munka után sporttal, olvasással, sorozatnézéssel töltsem az időt, vagy például jobban szeretek Budapesten lakni, kimenni néha esténként különböző programokra, nekem tényleg nyűg lenne egy kertes házat fenntartani. Igaz, hogy nincs még családom, de alapvetően a városi életet szeretem, nem komplikálnám túl, ha nem muszáj. Rokonságomban is azt láttam az a menő, aki úgy él, mint ők és lustának tartják az olyanokat, mint én.



okt. 15. 18:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
A mai világban már nem az.
okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Engem ilyen barkácsoló férfiakkal vert meg a sors. A rengeteg megkezdett és be nem fejezett munka, feleslegesen összevásárolt anyagok és szerszámok, kosz, rendetlenség. Jó, nem árt, ha kisebb dolgokat össze tud szerelni, én magam is tudok. De ez a mindenáron házilagos megoldás sokszor többe kerül, mintha szakembert hívnánk, ráadásul előfordulhat, hogy mégis az lesz a vége. Az biztos, hogy én annak idején sokkal jobban örültem volna egy olyannak, mint te.
okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavarna, viszont tőlem meg főzést ne nagyon várjon senki.
okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem férfiatlan. Én kertes házban élek de szerintem mindegyiknek meg van az előnye és a hátránya is. A szereléssel meg rengeteg pénzt meg tudsz spórolni magadnak. Főleg autószereléssel ha valamennyire értesz hozzá, vagy tudsz valakitől segítséget kérni.
okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%

Utálom az ilyen mainstream életet élő embereket.


Tipikus tömegemberek, 0 egyéniséggel.


Általában sört isznak, pocakot eresztenek és focit néznek.

Tipikus prolik.


Nálam a férfias az, aki független, nincs családja, sportol és egy lakásban lakik, nem akar komoly kapcsolatot.

Tehát szabadon él.

okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

csatlakozom a #12-es versenyzőhöz


a férfiak többsége imád barkácsolni, festeni, linóleumot lerakni, és parkettát csiszolni, villanyt szerelni, és wc tartályt cserélni, csak általában szarul.

több pénzből, és kétszer annyi időből hozzák ki azt, amit egy szakember megold profin, normális áron.


ez pedig se nem férfias, se nem nőies, mert ez egy hobbi, olyasmi, mint a tenisz, csak nem kell hozzá labda.


régen standard volt, hogy vasárnap hajnalban már befeküdtek a férfiemberek a lada alá, és amolyan délután fél6 környékén már ki is másztak alóla.

ez senkinek sem volt jó viszont.

okt. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
92%

Én bevallom szeretem, ha egy férfi ilyen kis ezer mester. Ezek olyan férfias dolgok a szememben, ahogy vannak nőies dolgok. Pl. én veszem férjem ruháit, mert ő meg nem mozdulna érte, de baromi hálás érte, ahogy én is az vagyok, ha felfúr egy polcot a falra. 😁


De nem vagyunk egyformák, ha téged ez nem izgat, akkor nem kell miatta feszengeni. Más nőket meg a smink és egyéb cicomák nem hoznak lázba, akkor az most nőietlen? Nem az.

okt. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem férfiatlan. Az né férjem se barkácsolós típus és eszünk ágában sincs családi házba költözni, főleg nem agglomerációba, hogy a fél életünk az autóban ülve töltsük. Nekünk már gyerek is van, nem változtatott a véleményünkön.


Szerintem az sokkal nagyobb erény, hogy bepakolja a mosogatógépet, segít a házimunkában és nem egyedül gebedek meg a gyerekkel. Kellene a francnak az, hogy ő azzal legyen elfoglalva, hogy kerítést hegesszen meg festegessen a szabadidejében...

okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, kifestettétek a lakást, összeszerelted a bútort, szóval nem vagy egy elveszett gyerek.
okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!