Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek férfiatlan, ha...

Szerintetek férfiatlan, ha valakit nem érdekel a kertes ház és a szerelés?

Figyelt kérdés

Diplomás közegben dolgozom, nagy többségében férfiak közt és azt figyeltem meg, hogy a munkatársaim nagy többsége ebből a szempontból hasonlóan gondolkozik. Mindegyiküknek az a célja, hogy kertes háza legyen valahol az agglomerációban és legyen műhelye, ahol szerelhet. Erről beszélnek sokszor, hogy milyen szerszámaik vannak, hogy győzték meg a feleségüket, hogy erre és erre is még szükség van. Na meg akkor hegesztenek, esztergálnak, milyen pöpecül csinálják a kertrendezést, stb.

Én meg bevallom őszintén ezek a dolgok nem hoznak lázba, szerintem sokkal kényelmesebb lakásban élni és nem foglalkozni ilyenekkel. Nekem sokkal inkább megfelel az, hogy munka után sporttal, olvasással, sorozatnézéssel töltsem az időt, vagy például jobban szeretek Budapesten lakni, kimenni néha esténként különböző programokra, nekem tényleg nyűg lenne egy kertes házat fenntartani. Igaz, hogy nincs még családom, de alapvetően a városi életet szeretem, nem komplikálnám túl, ha nem muszáj. Rokonságomban is azt láttam az a menő, aki úgy él, mint ők és lustának tartják az olyanokat, mint én.



okt. 15. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Oszt miért nem szrod le őket? Mindenki más. Én se voltam oda a kerti dolgokért, meg a barkácsolásért. Most meg minden megcsinálok, ha van időm.
okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem.


A férfiak férfiasak.

okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Hogyan gyártsunk problémát, ha nincs
okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
igen az. Kaktusz a megoldas helyette ki az ablakba.
okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem feltétlen férfiatlan, de számomra az is vonzó egy férfiban, ha tud és szeret is szerelni, barkácsolni. Pláne, hogy szívesen csatlakozom.

Azért ha kiég egy izzó tudd kicserélni, vagy egy csavart megszorítani, mosógépet bekötni, apróságokat, amik nem csak házban, hanem lakásban is szükségesek lehetnek. Már csak magad miatt is.

okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

A szerelés is csak egy szakma, nem kötelező minden férfinak csinálnia.

Kertes házat meg azért akarják, mert nyugodtabb a környezet

okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Engem az autók és a szerelés nem érdekel. Alig ismerek pár szerszámot, az autókhoz meg még márkát is alig tudok mondani, de nem igazán izgat. Persze néha kellemetlen ha feljön a téma te meg nem tudsz hozzászólni, de hát ez van, mindenki mégsem érthet mindenhez.
okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
Hat lustanak lusta vagy, de nem gond ha nem akarsz kertes hazat, nőben is sok ilyen van. Keress egy szinten lusta nőt, akkor nem csesztetitek egymast, azert a hazimunkat vhogy csinaljatok meg felesben, hogy ne egyen meg a kosz a lakasban.
okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

#8


Kertes házban lakom, szerintem semmi lustaság nincs abban ha valaki nem akar ilyet. Szép meg minden, de gyakran többet szenvedsz vele mint amennyire élvezed. Nyugdíjasaknak persze jó időtöltés, de megértem ha az ember nem akar a maradék kis szabadidejében még egy kerttel is foglalkozni.

okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Apróbb dolgokat megtudok csinálni. Tavaly vettem lakást és a tisztasági festést a volt barátnőmmel ketten csináltuk meg, de az mondjuk tényleg nem nagy szám, bárki megtudja csinálni, aki kicsit utánaolvas. Bútorokat összerakni is sikerült.

De hogy munka után vagy hétvégén leülni hegeszteni? Nem. Pedig nagybátyám autószerelő volt, szóval gyerekkoromban láttam párszor ilyesmit, de kösz szépen, ne kelljen nekem ilyesmivel foglalkozni. 🤨

okt. 15. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!