Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ha kérnek tőletek...

Lányok, ha kérnek tőletek ezen az oldalon egy hosszabb beszélgetés után képet, szoktatok küldeni? Nem intim képre gondolok

Figyelt kérdés

tegnap 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem
tegnap 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Én csak intimet szoktam
tegnap 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
igen, egy Munkácsy képet
tegnap 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Volt már ilyen kb 13 évvel ezelőtt, igaz email-ben küldte. Tetszett a csaj, aranyos volt.
tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Egyetlen egyszer volt ilyen, de nem ismerkedés okán.
tegnap 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5

Félreértés ne essék, nem ismerkedésre gondoltam, csak hosszabb beszélgetésrre

tegnap 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem szoktam
tegnap 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tinédzserként a chat.hu-n még küldtem 😀 Felnőttként nem szórakozok ilyenekkel, pl eleve nem társalgok komolyabban olyanokkal, akik messze laknak, nincs időm az online barátságokra. Aki meg közel van, azzal találkozunk személyesen és kész. Esetleg előtte küldünk egy-egy fotót, hogy könnyebben felismerjen a másik.

34N

tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mostanában csak néha válaszolgatok, levelezni nem igazán szoktam, de régebben volt rá példa többször is és volt akinek képet is küldtem. (Csak olyat, ami akár nyilvános is lehetne.)
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!