Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Ti melyik évszakot...

Nők! Ti melyik évszakot szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés

okt. 10. 09:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
55%

Nyár. Minden illatos, süt a nap, meleg van, lehet strandolni, sportolni kinn. Van vagy 100 féle virág, amiben lehet gyönyörködni.

Meglepődtem, hogy még senki sem írta. Minden más évszakban több réteg ruhát kell hordani, és hiába öltözöl stílusosan, senki nem látja.

Meg számomra pokol az 5 fok alatti idő, kb. addig fel tudok öltözni, azalatt meg mindegy, mit veszek magamra, még síoverallben is mintha millió tű szurkálná a bőröm, aztán az csak a hideg :D

okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
27%

#21

Amúgy azt én se értem soha, mikor az öltözködést emlegetik mint az ősz/tél pozitívuma. Nem értem mi a pozitív azon, hogy minden nap az a kérdés hogy a vízálló sportcipőm elég-e, vagy gumicsizma kell. Bármilyen esőkabátot veszek, egyikben se érzem magam olyan csinosnak mint egy nyári egyberuhában.

okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!